Łaciata UHT crema 12% grasa

Łaciata
51Łaciata UHT crema 12% grasa
Łaciata UHT crema 12% grasaŁaciata UHT crema 12% grasa
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-07

pojemność

cena za litr

16,96 zł / l

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820008055

5900820008055

precio: 4,24 zł

4.24 PLN 2026-12-07 NewCondition
Łaciata Łaciata UHT crema 12% Łaciata Łaciata UHT crema 12%
grasa 250 ml
17,80zł/l

precio: 4,45 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-01-20
śmietanka, stabilizatory: E339, E407, zawartość tłuszczu 12%
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna566 kJ/137 kcal
tłuszcz w tym:12 g
- kwasy tłuszczowe nasycone8,0 g
węglowodany w tym:4,2 g
- cukry4,2 g
białko3,0 g
sól0,10 g

Mleko : Zawiera
idealna do zup, sosów i sałatek, bez GMO - z polskiego mleka od krów karmionych paszami wolnymi od GMO
marca:Łaciata
Nombre del producto regulado legalmente:Śmietanka UHT zawartość tłuszczu 12%.
Otra información:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Preparación y uso:Wstrząsnąć przed otwarciem
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łaciata Łaciata UHT crema 30% Łaciata Łaciata UHT crema 30%
    grasa 250 ml
    22,92zł/l

    precio: 5,73 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-01-07
    Łaciata Łaciata UHT crema 18% Łaciata Łaciata UHT crema 18%
    grasa 250 ml
    19,04zł/l

    precio: 4,76 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2026-12-08
    Bakoma Spray de crema batida Bakoma Spray de crema batida
    Bakoma 250 g
    50,20zł/kg

    precio: 12,55 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-06
    SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
    250 ml
    27,96zł/l

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2026-12-17
    Łaciata Łaciata crema de café Łaciata Łaciata crema de café
    UHT 12% grasa 500 ml
    15,98zł/l

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-12-21
    Łowicka Łowicka Cream Cake 36% Łowicka Łowicka Cream Cake 36%
    UHT 500 g
    24,56zł/kg

    precio: 12,28 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-12-15
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 12% de grasa 500 ml
    16,50zł/l

    precio: 8,25 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2026-12-16
    Łaciata Łcrema aciata para Łaciata Łcrema aciata para
    postres UHT 30% grasa 500 ml
    21,32zł/l

    precio: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-01-07
    Łaciata 10x10g crema de café Łaciata 10x10g crema de café
    100 g
    23,30zł/kg

    precio: 2,33 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-04
    Łaciata Łaciata crema de sopa Łaciata Łaciata crema de sopa
    UHT 18% de grasa 500 ml
    17,98zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2026-12-20
    Łaciata Crema de Laciata 36% Łaciata Crema de Laciata 36%
    500 ml
    23,98zł/l

    precio: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-11-25
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5