Roleski Mostaza Sarepska

Roleski
55
Smaczny i polski. PolecamRoleski Mostaza Sarepska
411Roleski Mostaza Sarepska

Jedna z najbardziej popularnych na rynku musztard o lekko ostrym smaku. Musztarda Sarepska Roleski swój charakterystyczny aromat zawdzięcza specjalnej odmianie gorczycy oraz starannie dobranym przyprawom, które podkreślają jej jedyny w swoim rodzaju smak. Idealna konsystencja i wspaniała barwa sprawiają, że wyśmienicie nadaje się także do dekoracji potraw i przekąsek.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Produkt wyróżniony Nagrodą Kupców Polskich „Złoty Paragon 2011”

Roleski Mostaza SarepskaRoleski Mostaza Sarepska
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-25

pojemność

cena za kilogram

21,31 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044003611

5901044003611

precio: 3,73 zł

comprar 10 szt. para 3.67 zł/szt
3.73 PLN 2027-08-25 NewCondition

woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy, ekstrakt kurkumy


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 591 kJ/141 kcal

Tłuszcz 5,9 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g

Węglowodany 16 g

- w tym cukry 12 g

Białko 4,6 g

Sól 1,9 g


Gluten : Nie zawiera
Gorczyca : Zawiera

Jedna z najbardziej popularnych na rynku musztard o lekko ostrym smaku. Musztarda Sarepska Roleski swój charakterystyczny aromat zawdzięcza specjalnej odmianie gorczycy oraz starannie dobranym przyprawom, które podkreślają jej jedyny w swoim rodzaju smak. Idealna konsystencja i wspaniała barwa sprawiają, że wyśmienicie nadaje się także do dekoracji potraw i przekąsek.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Produkt wyróżniony Nagrodą Kupców Polskich „Złoty Paragon 2011”


marca:

Firma Roleski


Nombre del producto regulado legalmente:Musztarda sarepska
Conservación:

Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić przed bezpośrednim działaniem światła.


Tipo de embalaje:

Słoik


País de origen:

Polska


Dirección del productor:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska


Dirección de devolución:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska
tel./fax +48 14 631 35 00

¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Dariusz_G , 2022-04-22 09:00:45Smaczny i polski. Polecam



Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-06
Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-10
Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mostaza 175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-06-12
Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
vieja 175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-26
Roleski Mostaza Miel Roleski Roleski Mostaza Miel Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-07-30
Roleski Mostaza de Viking Roleski Mostaza de Viking
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2027-08-11
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
275 g
20,36zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-06-23
Roleski mostaza Sarepska Roleski mostaza Sarepska
425 g
17,39zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski mostaza Dijon Roleski mostaza Dijon
165 g
24,18zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-03-16
Roleski Mostaza Roleski Trinidad Roleski Mostaza Roleski Trinidad
picante Escorpión, línea Street Food, extremadamente 210 g
23,76zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
28
fecha de caducidad 2027-04-24
Roleski Sobre Sarepska Mostaza Roleski Sobre Sarepska Mostaza
Roleski 15 ml
46,67zł/l

precio: 0,70 zł

PLN
1
100
fecha de caducidad 2027-06-16
Roleski Mostaza medianamente Roleski Mostaza medianamente
picante Roleski 900 g
16,11zł/kg

precio: 14,50 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-03-05
Roleski Mostaza suave Roleski Roleski Mostaza suave Roleski
900 g
16,11zł/kg

precio: 14,50 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-01-22
Roleski Mesa Roleski Mostaza Roleski Mesa Roleski Mostaza
275 g
20,36zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-06-22
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5