Fiesta
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-07

pojemność

cena za kilogram

35,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999151069

5905999151069

precio: 2,12 zł

2.12 PLN 2027-01-07 NewCondition
Fiesta Fiesta Rogal croissant Fiesta Fiesta Rogal croissant
orzechowy 60 g
36,00zł/kg

precio: 2,16 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2027-01-30
Mąka pszenna, nadzienie z orzechów laskowych 25% [tłuszcze roślinne: palmowy, shea; cukier, woda, syrop glukozowy, proszek mleczny (serwatka w proszku, mleko w proszku odtłuszczone), pasta z orzechów laskowych 6%, kakao w proszku 2,5%, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; regulator kwasowości: wodorotlenek sodu; emulgator: lecytyny (ze słonecznika); aromat orzecha laskowego, substancja konserwująca: sorbinian potasu; aromat wanilina, regulator kwasowości: kwas cytrynowy], margaryna (olej rzepakowy, tłuszcz palmowy, woda, sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; kwas: kwad cytrynowy,; aromat, barwnik: karoten), cukier, syrop glukozowy, drożdże, substancje utrzymująca wilgoć: sorbitol, glicerol; proszek mleczny (serwatka w proszku, mleko w proszku odtłuszczone), sól, żółtko jaja w proszku, emulgatory: mono- i diglicerydów kwasów tłuszczowych, stearoilo-Z-mleczan sodu; gluten pszenny, emulgator: karboksymetylo-celuloza sodowa, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy, substancja konserwująca: propionian wapnia; aromat.
Wartości odżywcze w 100 g Wartość energetyczna 1896 kJ / 453 kcal Tłuszcz 2 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 12 g Węglowodany 46 g w tym cukry 13 g Błonnik 2,5 g Białko 6,8 g Sól 0,56 g
Produkt może zawierać orzeszki ziemne, sezam, soję, gorczycę i seler.
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate y nueces 135 g
44,37zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-28
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate 135 g
42,96zł/kg

precio: 5,80 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-03-27
San Łakotki postre torta con San Łakotki postre torta con
azúcar 168 g
33,21zł/kg

precio: 5,58 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-05-23
Cukry Nyskie Galletas Nyskie Cukry Nyskie Galletas Nyskie
Azúcares FIT&FREE vainilla 120 g
40,42zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-12-18
Wedel frambuesa champán delicado Wedel frambuesa champán delicado
fecha de caducidad 2026-12-18
Wedel Champagne cereza delicada Wedel Champagne cereza delicada
fecha de caducidad 2027-01-07
Fiesta Fiesta Wafelek kokosowy Fiesta Fiesta Wafelek kokosowy
w 50 g
39,80zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2027-05-28
Fiesta Fiesta Wafelek kakaowy Fiesta Fiesta Wafelek kakaowy
w 50 g
39,80zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad
2027-07-15
Fiesta Fiesta Słonecznik łuskany Fiesta Fiesta Słonecznik łuskany
150 g
17,27zł/kg

precio: 2,59 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-01-06
Fiesta Fiesta Chipsy o smaku Fiesta Fiesta Chipsy o smaku
paprykowym 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-04-09
Fiesta Fiesta Chipsy o smaku Fiesta Fiesta Chipsy o smaku
zielona 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2027-05-04
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5