Łakotki postre torta con azúcar

San
45
Wspaniale kruche,rozplywaja sie w ustachŁakotki postre torta con azúcar
46Łakotki postre torta con azúcar
San Łakotki Deserowe to pyszne herbatniki obsypane delikatnymi kryształkami cukru. Idealne jako przekąska i poczęstunek dla gości, uwielbiane ze względu na niepowtarzalny smak i kruchość. Produkty marki SAN to m.in. biszkopty, kruche ciastka i wafelki, które konsumenci wybierają od lat, dzieląc się ze swoimi najbliższymi w domowym zaciszu.
Łakotki postre torta con azúcarŁakotki postre torta con azúcar
masa netto

masa netto

168 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-23

pojemność

cena za kilogram

33,21 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622300644574

7622300644574

precio: 5,58 zł

comprar 12 szt. para 5.50 zł/szt
5.58 PLN 2027-05-23 NewCondition
mąka PSZENNA, cukier 21,5 %, olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), JAJA w proszku, sól, emulgator (stearoilomleczan sodu), MLEKO pełne w proszku, aromat
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2050 kJ
489 kcal
Tłuszcz21.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone10.00 g
Węglowodany68.00 g
Cukry ogółem24.00 g
Błonnik1.90 g
Białko7.00 g
Równoważna zawartość soli0.45 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
San Łakotki Deserowe to pyszne herbatniki obsypane delikatnymi kryształkami cukru. Idealne jako przekąska i poczęstunek dla gości, uwielbiane ze względu na niepowtarzalny smak i kruchość. Produkty marki SAN to m.in. biszkopty, kruche ciastka i wafelki, które konsumenci wybierają od lat, dzieląc się ze swoimi najbliższymi w domowym zaciszu.
marca:San
Nombre del producto regulado legalmente:Herbatniki dekorowane cukrem.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
País de origen:Polska
Dirección del productor:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Dirección de devolución:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Margherita , 2023-01-02 15:09:27Wspaniale kruche,rozplywaja sie w ustach



San Galletas de cacao Łakotki San Galletas de cacao Łakotki
168 g
33,69zł/kg

precio: 5,66 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-02-17
San Tortas de coco Łakotki San Tortas de coco Łakotki
fecha de caducidad 2027-02-03
San Galletas de mantequilla San Galletas de mantequilla
Łakotki 168 g
33,57zł/kg

precio: 5,64 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-03-31
Bahlsen Galletas De Coco De Krakus Bahlsen Galletas De Coco De Krakus
fecha de caducidad 2027-04-17
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate y nueces 135 g
44,37zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-28
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate 135 g
42,96zł/kg

precio: 5,80 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-03-27
Cukry Nyskie Galletas Nyskie Cukry Nyskie Galletas Nyskie
Azúcares FIT&FREE vainilla 120 g
40,42zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-12-18
San Galletas de San Bieszczadzkie San Galletas de San Bieszczadzkie
fecha de caducidad 2028-11-12
San Galletas San Petitki San Galletas San Petitki
120 g
41,58zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2026-12-28
San Galletas semidulces San Dutch San Galletas semidulces San Dutch
cubiertas de chocolate con leche 170 g
37,29zł/kg

precio: 6,34 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-05-05
San Galletas semidulces San San Galletas semidulces San
Holandesas 150 g
27,80zł/kg

precio: 4,17 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-07-08
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5