Danone Przepis na dziś? Aksamitny jogurt Fantasia wymieszaj z kawałkami mlecznej czekolady Wedel... A może najpierw zjesz jogurt, a potem kawałki czekolady?  MIESZASZ czy JESZ OSOBNO?   Spróbuj Fantasia i zatrać się w przyjemności na swój ulubiony sposób! Poznaj Danone Fantasia także z innymi dodatkami! 
masa netto

masa netto

104 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-29

pojemność

cena za kilogram

43,27 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

59074571

precio: 4,50 zł

4.50 PLN 2026-10-29 NewCondition
jogurt: mleko odtłuszczone, śmietanka, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, żywe kultury bakterii jogurtowych, czekolada mleczna 13 %: cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), emulgator (lecytyny (z soi)), wanilina
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Energia681 kJ / 163 kcal
Tłuszcz8,9 g
w tym kwasy nasycone5,6 g
Węglowodany17,1 g
w tym cukry16,9 g
Białko3,5 g
Sól0,14 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Przepis na dziś? Aksamitny jogurt Fantasia wymieszaj z kawałkami mlecznej czekolady Wedel... A może najpierw zjesz jogurt, a potem kawałki czekolady?  MIESZASZ czy JESZ OSOBNO?   Spróbuj Fantasia i zatrać się w przyjemności na swój ulubiony sposób! Poznaj Danone Fantasia także z innymi dodatkami! 
marca:Fantasia
Nombre del producto regulado legalmente:Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej.
Otra información:104 g e (91 g jogurt + 13 g kawałki czekolady mlecznej)
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data na boku opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Tipo de embalaje:Doniczka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
almendra 150 g
30,53zł/kg

precio: 4,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
yogur 150 g
30,47zł/kg

precio: 4,57 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Danone Actimel - yogur de fresa Danone Actimel - yogur de fresa
fortalecimiento de la inmunidad 400 g
29,98zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-17
Bakoma frambuesa giro bebida de Bakoma frambuesa giro bebida de
yogur 380 g
16,50zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma fresa toque bebida de yogur Bakoma fresa toque bebida de yogur
380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma giro beber yogur , mango Bakoma giro beber yogur , mango
melocotón 400g 380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Maluta yogur Balcanes Maluta yogur Balcanes
fecha de caducidad
2026-10-24
Bakoma 7 yogur de cereales con Bakoma 7 yogur de cereales con
ciruelas y cereales 140 g
29,71zł/kg

precio: 4,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-31
Danone Danonki queso para 4x50g Danone Danonki queso para 4x50g
niños fresa 200 g
33,35zł/kg

precio: 6,67 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Danone Danone Actimel Kids Napój Danone Danone Actimel Kids Napój
jogurtowy 400 g
28,83zł/kg

precio: 11,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-15
Danone Danone Actimel Kids Napój Danone Danone Actimel Kids Napój
jogurtowy 400 g
28,83zł/kg

precio: 11,53 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5