
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Energia | 681 kJ / 163 kcal |
| Tłuszcz | 8,9 g |
| w tym kwasy nasycone | 5,6 g |
| Węglowodany | 17,1 g |
| w tym cukry | 16,9 g |
| Białko | 3,5 g |
| Sól | 0,14 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Jogurt*, owoce 9% (brzoskwinie i sok brzoskwiniowy z koncentratu 7,2%, sok z marakui z koncentratu 1,8%) cukier, aromat. *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żyw(...)
precio: 2,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/jogobella_fruta_yogur_de_durazno_brzoskwiniowy/19711.htmlJogurt*, owoce 9% (mango, mus z owoców mango), cukier, koncentrat z marchwi, aromat. *Zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii(...)
precio: 2,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/jogobella_yogur_de_fruta_de_mango_mango/19715.htmlmleko, śmietanka, mleko odtłuszczone zagęszczone, cukier, płatki migdałów 0,9 %, krem kokosowy 0,8 %, aromaty, kultury bakterii jogurtowych
precio: 4,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cremoso_de_yogur_de_coco_almendra_kokosowomigdalowy/20901.htmlmleko, śmietanka, mleko odtłuszczone zagęszczone, cukier, kawa rozpuszczalna 0,3 %, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 0,3 %, kultury bakterii jogurtowych
precio: 4,57 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cremoso_de_caf_150g_de_yogur/20902.htmlJogurt*, owoce 9% (maliny, sok malinowy z koncentratu), cukier, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromat. *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bak(...)
precio: 2,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/jogobella_yogur_de_frutas_de_frambuesa_malinowy/20919.htmlJogurt*, owoce 9% (banany, mus bananowy), cukier, aromat. *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii.
precio: 2,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/jogobella_yogur_de_fruta_de_banano_bananowy/23666.htmlJogurt*, kiwi 9%, cukier, koncentrat z marchwi, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, aromat. *Zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury b(...)
precio: 2,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/jogobella_yogur_de_fruta_de_kiwi/25971.htmltwarożek odtłuszczony (z mleka), śmietanka, woda, cukier, wapń, witamina D, skrobia modyfikowana, sok z cytryny zagęszczony, naturalne aromaty, ekstrakt z wanilii, substancja (...)
precio: 6,08 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Danonki_queso_para_los_nios_de_vainilla_wanilia/19837_2422629_608.htmltwarożek odtłuszczony (z mleka), śmietanka, cukier, przecier z truskawek 6,2 %, wapń, witamina D, skrobia modyfikowania, naturalne aromaty, soki zagęszczone: z cytryny, czarne(...)
precio: 6,67 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Danonki_queso_para_4x50g_nios_fresa_4x50g_truskawka/19838.htmljogurt: mleko odtłuszczone, śmietanka, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, żywe kultury bakterii jogurtowych, zbożowe kulki 9 % w czekoladzie (6,5 %): cukier, tłuszcz kakaow(...)
precio: 4,47 zł
PLN https://es.dodomku.pl/yogur_fantasia_con_bolas_de_chocolate_czekoladowymi/29414_2422720_447.html2026-05-26






Carrito de compras