Danone
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-10

pojemność

cena za kilogram

28,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900643045916

5900643045916

precio: 11,53 zł

11.53 PLN 2026-10-10 NewCondition
mleko odtłuszczone, płynny cukier, mleko zagęszczone odtłuszczone, śmietanka, cukier, dekstroza, koncentrat składników mineralnych z mleka, ekstrakt wanilii, naturalny aromat, żywe kultury bakterii jogurtowych, Lactobacillus casei Danone CNCM I-1518: min. 20 miliardów/100g (min. 20 x 109 jtk/100g), witamina B6, witamina D.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g: Wartość energetyczna 318 kJ/ 75 kcal; Tłuszcz 1,5 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1 g, Węglowodany 11,7 g, w tym cukry 11,6 g, Białko 2,8 g, Sól 0,1 g, Witamina D 1,67µg, Witamina B6 0,21 mg, Wapń 120 mg
Danone Actimel - yogur de fresa Danone Actimel - yogur de fresa
fortalecimiento de la inmunidad 400 g
29,98zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-17
MÜLLER Muller Mullermilch Bebida MÜLLER Muller Mullermilch Bebida
sabor a chocolate láctea proteica con alto contenido proteico con 400 g
16,68zł/kg

precio: 6,67 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-20
Danone Danone Actimel Kids Napój Danone Danone Actimel Kids Napój
jogurtowy 400 g
28,83zł/kg

precio: 11,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-15
Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
almendra 150 g
30,53zł/kg

precio: 4,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
yogur 150 g
30,47zł/kg

precio: 4,57 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Bakoma frambuesa giro bebida de Bakoma frambuesa giro bebida de
yogur 380 g
16,50zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma fresa toque bebida de yogur Bakoma fresa toque bebida de yogur
380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma giro beber yogur , mango Bakoma giro beber yogur , mango
melocotón 400g 380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Danone Danonki queso para 4x50g Danone Danonki queso para 4x50g
niños fresa 200 g
33,35zł/kg

precio: 6,67 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Danone yogur fantasia con bolas de Danone yogur fantasia con bolas de
chocolate 100 g
42,60zł/kg

precio: 4,26 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-22
Danone Danone Fantasia Jogurt Danone Danone Fantasia Jogurt
mleczna 104 g
43,27zł/kg

precio: 4,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-29
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5