Eritritol batom

Batom

Erytrol może być stosowany do gotowania, pieczenia lub słodzenia. Redukując w ten sposób kaloryczność przygotowanych potraw. Erytrol jest mniej słodki niż tradycyjny cukier osiągając około 75 % jego słodyczy.

Eritritol batom  Eritritol batom
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-25

pojemność

cena za kilogram

38,74 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709950672

5907709950672

precio: 19,37 zł

19.37 PLN 2028-01-25 NewCondition

substancja słodząca: erytrytol.


Wartość energetyczna: 0 kJ/0 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 99,5 g
w tym cukry: 0 g
alkohole wielowodorotlenowe: 99,5 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g


Erytrol może być stosowany do gotowania, pieczenia lub słodzenia. Redukując w ten sposób kaloryczność przygotowanych potraw. Erytrol jest mniej słodki niż tradycyjny cukier osiągając około 75 % jego słodyczy.


Ksylitol Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

precio: 31,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-04-17
Diamant terrones de azúcar Diamant terrones de azúcar
Bio Planet Bio Planet BIO azúcar Bio Planet Bio Planet BIO azúcar
moreno de caña demerara 500 g
20,42zł/kg

precio: 10,21 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-02-28
Sante la caña de azúcar sin Sante la caña de azúcar sin
refinar demerara 500 g
12,62zł/kg

precio: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante caña de azúcar Demerara Sante caña de azúcar Demerara
pequeña sin refinar 500 g
12,72zł/kg

precio: 6,36 zł

PLN
1
14
Bio Planet Azúcar de caña ligero Bio Planet Azúcar de caña ligero
Bio Planet BIO 500 g
17,00zł/kg

precio: 8,50 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-09-30
Sodasan El xilitol - azúcar de Sodasan El xilitol - azúcar de
abedul 500 g
43,50zł/kg

precio: 21,75 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-24
Radix Azúcar de caña Radix-Bis Radix Azúcar de caña Radix-Bis
Demerara 500 g
14,48zł/kg

precio: 7,24 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-26
Batom Batom
330 ml
87,45zł/l

precio: 28,86 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-09-10
Batom Jarabe de frambuesa Batom Jarabe de frambuesa
orgánica 330 ml
81,79zł/l

precio: 26,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-09-10
Batom Mermelada de ciruela Batom Mermelada de ciruela
orgánica Batom B / C BIO 270 g
107,37zł/kg

precio: 28,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-09-16
Batom batom limón con jengibre en Batom batom limón con jengibre en
almíbar BIO 220 g
72,68zł/kg

precio: 15,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-05
Batom El bicarbonato de sodio Batom El bicarbonato de sodio
batom 1 kg
15,00zł/kg

precio: 15 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2028-03-03
Batom Vegetales secos orgánicos Batom Vegetales secos orgánicos
Batom BIO 75 g
162,13zł/kg

precio: 12,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-03-01
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

precio: 19,27 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-01
Batom Batom Vitamina C 1000 mg Batom Batom Vitamina C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

precio: 15,50 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-01-13
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5