Batom
55
pyszny sok, zdecydowanie wart swojej ceny
51
BIO
pojemność netto

pojemność netto

330 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-10

pojemność

cena za litr

87,45 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709950535

5907709950535

precio: 28,86 zł

28.86 PLN 2027-09-10 NewCondition

sok malinowy* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 132 kJ/ 31 kcal
Tłuszcz: <0,1 g
w tym kwasy nasycone: <0,1 g
Węglowodany: 7,4 g
w tym cukry: 5,2 g
Białko: 0,27 g
Sól: 0,01 g


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Adam , 2015-09-11 15:42:48pyszny sok, zdecydowanie wart swojej ceny



Fortuna 100 % de azúcar del jugo Fortuna 100 % de azúcar del jugo
de naranja gratis 1 litr

precio: 7,50 zł

PLN
1
87
fecha de caducidad 2027-08-30
Hortex jugo de fruta 100 % málico Hortex jugo de fruta 100 % málico
1 litr

precio: 5,29 zł

PLN
1
72
fecha de caducidad 2027-10-30
Jaffa Jugo de mandarina Jaffa Gold Jaffa Jugo de mandarina Jaffa Gold
NFC 1 litr

precio: 25,68 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-11-13
Kubuś jugo de banana - zanahorias Kubuś jugo de banana - zanahorias
- apple 300 ml
12,90zł/l

precio: 3,87 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-06-30
Kubuś jugo de zanahoria , Kubuś jugo de zanahoria ,
frambuesa y manzana 300 ml
13,30zł/l

precio: 3,99 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-04-30
Kubuś jugo de zanahoria Kubuś jugo de zanahoria
- melocotón - apple 300 ml
13,30zł/l

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-04-30
Tymbark beber en una caja de Tymbark beber en una caja de
cartón con una manzana paja - melocotón 200 ml
11,85zł/l

precio: 2,37 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-07-30
Tymbark Tymbark 100% zumo Tymbark Tymbark 100% zumo
multivitamínico, cartón con una paja 200 ml
11,95zł/l

precio: 2,39 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-07-30
Batom Jarabe de frambuesa Batom Jarabe de frambuesa
orgánica 330 ml
81,79zł/l

precio: 26,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-09-10
Batom Mermelada de ciruela Batom Mermelada de ciruela
orgánica Batom B / C BIO 270 g
107,37zł/kg

precio: 28,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-09-16
Batom batom limón con jengibre en Batom batom limón con jengibre en
almíbar BIO 220 g
72,68zł/kg

precio: 15,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-05
Batom El bicarbonato de sodio Batom El bicarbonato de sodio
batom 1 kg
15,00zł/kg

precio: 15 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2028-03-03
Batom Eritritol batom Batom Eritritol batom
500 g
38,74zł/kg

precio: 19,37 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-25
Batom Vegetales secos orgánicos Batom Vegetales secos orgánicos
Batom BIO 75 g
162,13zł/kg

precio: 12,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-03-01
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

precio: 19,27 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-01
Batom Batom Vitamina C 1000 mg Batom Batom Vitamina C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

precio: 15,50 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-01-13
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5