Batom Vitamina C 1000 mg

Batom
52Batom Vitamina C 1000 mg

Suplementy diety. Witamina C wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C BATOM jest produktem naturalnego pochodzenia, pozyskiwana jest ze skrobi kukurydzianej w wyniku dwustopniowej fermentacji. Ta metoda produkcji witaminy C została opracowana w latach 60-tych dwudziestego wieku w Chinach i jest tam powszechnie stosowana.

Batom Vitamina C 1000 mg  Batom Vitamina C 1000 mg
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-13

pojemność

cena za kilogram

62,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709956179

5907709956179

precio: 15,50 zł

15.50 PLN 2028-01-13 NewCondition

Witamina C (kwas L-askorbinowy)


Suplementy diety. Witamina C wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C BATOM jest produktem naturalnego pochodzenia, pozyskiwana jest ze skrobi kukurydzianej w wyniku dwustopniowej fermentacji. Ta metoda produkcji witaminy C została opracowana w latach 60-tych dwudziestego wieku w Chinach i jest tam powszechnie stosowana.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
    Vitamina C sabor limón 20 szt.

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
    Magnesio+B6 sabor limón 20 tabl.

    precio: 8,42 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
    Multivitamínico, sabor naranja 90 g
    88,78zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Kruger Krüger Vital Power Hierro Kruger Krüger Vital Power Hierro
    do Ácido fólico + Vit. 20 tabl.

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Kruger celulosa con el sabor de Kruger celulosa con el sabor de
    manzana 80 g
    71,00zł/kg

    precio: 5,68 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2028-07-30
    Apotheke Apotheke BIO Fibra de Apotheke Apotheke BIO Fibra de
    Cáscara de Psyllium 115 g
    232,96zł/kg

    precio: 26,79 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Radix Cardo mariano molido Radix Cardo mariano molido
    Radix-Bis, sin grasa 200 g
    32,05zł/kg

    precio: 6,41 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-01-22
    Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
    efervescentes sabor limón Magnesio Calambres con Potasio, comprimidos 20 tabl.

    precio: 9,82 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Batom Batom
    330 ml
    87,45zł/l

    precio: 28,86 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-09-10
    Batom Jarabe de frambuesa Batom Jarabe de frambuesa
    orgánica 330 ml
    81,79zł/l

    precio: 26,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-09-10
    Batom Mermelada de ciruela Batom Mermelada de ciruela
    orgánica Batom B / C BIO 270 g
    107,37zł/kg

    precio: 28,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-09-16
    Batom batom limón con jengibre en Batom batom limón con jengibre en
    almíbar BIO 220 g
    72,68zł/kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-02-05
    Batom El bicarbonato de sodio Batom El bicarbonato de sodio
    batom 1 kg
    15,00zł/kg

    precio: 15 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2028-03-03
    Batom Eritritol batom Batom Eritritol batom
    500 g
    38,74zł/kg

    precio: 19,37 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-01-25
    Batom Vegetales secos orgánicos Batom Vegetales secos orgánicos
    Batom BIO 75 g
    162,13zł/kg

    precio: 12,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-03-01
    Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
    suszone 150 g
    128,47zł/kg

    precio: 19,27 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-03-01
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5