Yogur griego natural Bakoma 7.5%

Bakoma
55
Najlepszy jogurtYogur griego natural Bakoma 7.5%
55
okYogur griego natural Bakoma 7.5%
410Yogur griego natural Bakoma 7.5%
Yogur griego natural Bakoma 7.5%Yogur griego natural Bakoma 7.5%
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-29

pojemność

cena za kilogram

19,98 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197012723

5900197012723

precio: 7,99 zł

7.99 PLN 2026-10-29 NewCondition
mleko, śmietanka, mleko zagęszczone odtłuszczone, kultury bakterii jogurtowych (Streptococcus thermophilus i Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus) oraz L. acidophilus i Bifidobacterium lactis
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna417 kJ / 100 kcal
Tłuszcz7,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,5 g
Węglowodany4,7 g
w tym cukry4,7 g
Białko3,5 g
Sól0,12 g

Mleko : Zawiera
bardzo gęsty, prosty skład, 3 składniki: mleko, śmietanka, żywe kultury bakterii, doskonała baza do sosów i dipów, gęsta i kremowa konsystencja, firma polska
marca:Bakoma
Nombre del producto regulado legalmente:Jogurt naturalny typ grecki.
Conservación:Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temp.: od +2 °C do +6 °C.
Tipo de embalaje:Cup/Tub/Bowl
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Janina , 2024-04-25 11:55:38Najlepszy jogurt
  • waldek , 2023-07-24 13:42:21ok



Mlekovita Yogur griego natural Mlekovita Yogur griego natural
Mlekovita 10% 400 g
13,43zł/kg

precio: 5,37 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2026-11-07
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
10,53zł/kg

precio: 4,21 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
14,48zł/kg

precio: 5,79 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Ayran OSM Piaski OSM Piaski Ayran
jogurtowy napój 400 g
9,35zł/kg

precio: 3,74 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2026-10-31
Mlekovita Mlekovita Jogurt grecki Mlekovita Mlekovita Jogurt grecki
bez laktozy 400 g
14,68zł/kg

precio: 5,87 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-19
Bakoma Yogur griego natural Bakoma Bakoma Yogur griego natural Bakoma
7.5% 180 g
26,89zł/kg

precio: 4,84 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-29
Maluta Luz yogur Balcanes Maluta Luz yogur Balcanes
fecha de caducidad
2026-10-21
Bakoma Yogur espeso natural Bakoma Bakoma Yogur espeso natural Bakoma
2.8% 390 g
17,38zł/kg

precio: 6,78 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-27
Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-11-07
Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-10-31
Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
almendra 150 g
30,53zł/kg

precio: 4,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
yogur 150 g
30,47zł/kg

precio: 4,57 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Bakoma frambuesa giro bebida de Bakoma frambuesa giro bebida de
yogur 380 g
16,50zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma fresa toque bebida de yogur Bakoma fresa toque bebida de yogur
380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma giro beber yogur , mango Bakoma giro beber yogur , mango
melocotón 400g 380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
fecha de caducidad 2026-10-21
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5