7 yogur de cereales con fresas y cereales

Bakoma
55
Bardzo dobre7 yogur de cereales con fresas y cereales
55
Bardzo dobry jogurt.7 yogur de cereales con fresas y cereales
55
Smaczny7 yogur de cereales con fresas y cereales
497 yogur de cereales con fresas y cereales
7 yogur de cereales con fresas y cereales7 yogur de cereales con fresas y cereales
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

29,71 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197012907

5900197012907

precio: 4,16 zł

4.16 PLN 2026-10-31 NewCondition
mleko, cukier, zboża 3,0 %: pszenica, jęczmień, żyto, owies, proso, gryka, ryż, truskawki 1,8 %, skrobia modyfikowana kukurydziana, otręby pszenne 0,8 %, substancja zagęszczająca: pektyny, aromat naturalny, koncentrat soku z buraka, kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna379 kJ / 90 kcal
Tłuszcz2,2 g
w tym kwasy nasycone1,8 g
Węglowodany14,7 g
w tym cukry12,6 g
Błonnik0,7 g
Białko2,5 g
Sól0,10 g

Migdały : Może zawierać
Jęczmień : Zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Owies : Zawiera
Żyto : Zawiera
Pszenica : Zawiera
prosty skład, pszenica, jęczmień, żyto, owies, ryż, gryka, proso
marca:Bakoma
Nombre del producto regulado legalmente:Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż.
Conservación:Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Tipo de embalaje:Cup/Tub/Bowl
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Sebastiian , 2025-08-21 10:16:55Bardzo dobre
  • Mariola , 2024-03-19 19:51:53Bardzo dobry jogurt.
  • 2022-11-15 17:38:28Smaczny



Bakoma 7 yogur de cereales con Bakoma 7 yogur de cereales con
ciruelas y cereales 140 g
29,71zł/kg

precio: 4,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-31
Bakoma 7 yogur de cereales con los Bakoma 7 yogur de cereales con los
melocotones y los granos de cereales 140 g
29,71zł/kg

precio: 4,16 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-31
Bakoma El yogur de cereza Bakoma Bakoma El yogur de cereza Bakoma
BIO 140 g
30,71zł/kg

precio: 4,30 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-30
Bakoma Bakoma BIO yogur de Bakoma Bakoma BIO yogur de
arándanos 140 g
30,71zł/kg

precio: 4,30 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-18
Bakoma Bakoma BIO albaricoque Bakoma Bakoma BIO albaricoque
Yogur 140 g
30,71zł/kg

precio: 4,30 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-18
Bakoma bayas yogur Bakoma BIO Bakoma bayas yogur Bakoma BIO
fecha de caducidad 2026-10-18
Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
almendra 150 g
30,53zł/kg

precio: 4,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
yogur 150 g
30,47zł/kg

precio: 4,57 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Bakoma Bakoma 7 cereales hombres Bakoma Bakoma 7 cereales hombres
calabaza y semillas de girasol yogur de arándanos - pomelo rojo con semillas de 300 g
25,67zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-25
Bakoma Bakoma 7 cereales hombre Bakoma Bakoma 7 cereales hombre
pipas de girasol y calabaza yogur con arándanos, grosellas negras, cereales, 300 g
25,67zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-27
Bakoma Bakoma 7 cereales hombres Bakoma Bakoma 7 cereales hombres
semillas de girasol y calabaza yogur con melocotón y pera y con cereales, 300 g
25,67zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-25
Bakoma Bakoma 7 cereales hombre Bakoma Bakoma 7 cereales hombre
girasol y calabaza yogur con piña, mandarina, cereales, pipas de 300 g
25,67zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-27
Bakoma Bakoma 7 cereales hombre Bakoma Bakoma 7 cereales hombre
yogurt con manzana naranja y cereales. 300 g
25,67zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-24
Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut
- Crema de almendras sobre coco 150 g
42,87zł/kg

precio: 6,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-21
Bakoma Bakoma Ave Vege Mango sobre Bakoma Bakoma Ave Vege Mango sobre
crema de coco 150 g
42,87zł/kg

precio: 6,43 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-20
Bakoma Yogur de crema de Bakoma Yogur de crema de
arándanos Bakoma Men Skyr 300 g
25,83zł/kg

precio: 7,75 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5