Bakoma Ave Vege Mango sobre crema de coco

Bakoma
52Bakoma Ave Vege Mango sobre crema de coco
Bakoma Ave Vege Mango sobre crema de cocoBakoma Ave Vege Mango sobre crema de coco
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-20

pojemność

cena za kilogram

42,87 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197027727

5900197027727

precio: 6,43 zł

6.43 PLN 2026-11-20 NewCondition

krem kokosowy 77% (woda, ekstrakt z kokosa w proszku), cukier, mango 7,5%, skrobia modyfikowana, błonnik cytrusowy, substancja zagęszczająca: pektyny, aromat, barwnik: karoteny, wegańskie kultury bakterii jogurtowych.


Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna 547 kJ / 131 kcal
Tłuszcz 6,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5,0 g
Węglowodany 18,0 g
w tym cukry 9,5 g
Białko 0,6 g
Sól 0,09 g

Orzechy : Może zawierać
Soja : Nie zawiera
bez konserwantów i soi
marca:Bakoma
Nombre del producto regulado legalmente:Roślinny produkt kokosowy z kulturami bakterii jogurtowych mango.
Otra información:Dbaj o środowisko - wyrzuć karton osobno
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C.
Tipo de embalaje:Pot
Dirección del productor:Bakoma Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa Zakład produkcyjny: Elżbietów 48, 96-516 Szymanów
Dirección de devolución:Bakoma Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
    almendra 150 g
    30,53zł/kg

    precio: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-23
    Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
    yogur 150 g
    30,47zł/kg

    precio: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-29
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yogur con sabor a arándano panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yogur con sabor a cereza panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella de Jogobella Zott Zott Jogobella de
    fresa con sabor a yogur panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yogur con sabor a melocotón-panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Mlekovita Fresa polaca de yogur Mlekovita Fresa polaca de yogur
    Mlekovita 150 g
    16,53zł/kg

    precio: 2,48 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-11-03
    Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut
    - Crema de almendras sobre coco 150 g
    42,87zł/kg

    precio: 6,43 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-21
    Bakoma 7 yogur de cereales con Bakoma 7 yogur de cereales con
    ciruelas y cereales 140 g
    29,71zł/kg

    precio: 4,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-31
    Bakoma 7 yogur de cereales con Bakoma 7 yogur de cereales con
    fresas y cereales 140 g
    29,71zł/kg

    precio: 4,16 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-31
    Bakoma 7 yogur de cereales con los Bakoma 7 yogur de cereales con los
    melocotones y los granos de cereales 140 g
    29,71zł/kg

    precio: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-31
    Bakoma El yogur de cereza Bakoma Bakoma El yogur de cereza Bakoma
    BIO 140 g
    30,71zł/kg

    precio: 4,30 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2026-10-30
    Bakoma Bakoma BIO yogur de Bakoma Bakoma BIO yogur de
    arándanos 140 g
    30,71zł/kg

    precio: 4,30 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Bakoma Bakoma BIO albaricoque Bakoma Bakoma BIO albaricoque
    Yogur 140 g
    30,71zł/kg

    precio: 4,30 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Bakoma bayas yogur Bakoma BIO Bakoma bayas yogur Bakoma BIO
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Bakoma Bakoma 7 cereales hombres Bakoma Bakoma 7 cereales hombres
    calabaza y semillas de girasol yogur de arándanos - pomelo rojo con semillas de 300 g
    25,67zł/kg

    precio: 7,70 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-25
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5