giro beber yogur , mango melocotón 400g

Bakoma
55
Smacznygiro beber yogur , mango melocotón 400g
49giro beber yogur , mango melocotón 400g
giro beber yogur , mango melocotón 400ggiro beber yogur , mango melocotón 400g
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-26

pojemność

cena za kilogram

16,53 zł / kg

ocena

ranking

4.1/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197007378

5900197007378

precio: 6,28 zł

6.28 PLN 2026-10-26 NewCondition
mleko, cukier, brzoskwinia 1,1 %, mango 0,5 %, koncentrat soku z marchwi, aromat, bakterie jogurtowe oraz L. acidophilus i bifidobacterium
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g jogurtu
Wartość energetyczna275 kJ / 65 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,1 g
Węglowodany10,0 g
w tym cukry9,8 g
Białko2,7 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
zawiera bakterie L. acidophilus, Bifidobacterium
marca:Bakoma
Nombre del producto regulado legalmente:Jogurt do picia brzoskwinia-mango.
Conservación:Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temp:. od + 2 °C +6 °C.
Preparación y uso:Wstrząśnij przed spożyciem
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • GD , 2023-02-09 12:17:19Smaczny



Bakoma frambuesa giro bebida de Bakoma frambuesa giro bebida de
yogur 380 g
16,50zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma fresa toque bebida de yogur Bakoma fresa toque bebida de yogur
380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma yogur giro bebida de café Bakoma yogur giro bebida de café
380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma torcer fresa silvestre Bakoma torcer fresa silvestre
bebida de yogur 380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-17
Bakoma frutas del bosque bebida de Bakoma frutas del bosque bebida de
yogur giro 380 g
16,50zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-31
Bakoma Bebida proteica Bakoma Men Bakoma Bebida proteica Bakoma Men
con sabor a vainilla 380 g
21,66zł/kg

precio: 8,23 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-01-12
Bakoma Bebida proteica Bakoma Men Bakoma Bebida proteica Bakoma Men
con sabor a plátano 380 g
21,63zł/kg

precio: 8,22 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-12-30
Bakoma Bakoma Men es una bebida Bakoma Bakoma Men es una bebida
proteica con sabor a chocolate. 380 g
21,63zł/kg

precio: 8,22 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-01-14
Bakoma Bakoma
250 g
26,12zł/kg

precio: 6,53 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-18
Bakoma Bakoma
250 g
26,12zł/kg

precio: 6,53 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-21
Bakoma Bakoma Satino café Bakoma Bakoma Satino café
capuchino de bebida café con leche 230 ml
28,39zł/l

precio: 6,53 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-21
Bakoma Bakoma Men es una bebida Bakoma Bakoma Men es una bebida
proteica con sabor a fresa 380 g
21,66zł/kg

precio: 8,23 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-01-13
Bakoma Yogur para beber Bakoma, Bakoma Yogur para beber Bakoma,
tipo islandés, skyr, frambuesa, fresa 300 g
23,83zł/kg

precio: 7,15 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-30
Bakoma Bakoma Skyr bebiendo yogur, Bakoma Bakoma Skyr bebiendo yogur,
tipo islandés, arándanos 300 g
23,83zł/kg

precio: 7,15 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma Bakoma Skyr bebiendo yogur Bakoma Bakoma Skyr bebiendo yogur
tipo islandés, mango, maracuyá 300 g
23,83zł/kg

precio: 7,15 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-11-07
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5