mermelada de fresa bajo en azúcar

Łowicz
51mermelada de fresa bajo en azúcar
mermelada de fresa bajo en azúcarmermelada de fresa bajo en azúcar
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

45,29 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397012646

5900397012646

precio: 10,87 zł

10.87 PLN 2027-06-30 NewCondition
truskawki, cukier, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy, Sporządzono z 70 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
energia717 kJ/169 kcal
tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy nasycone <0,1 g
węglowodany 40 g
w tym cukry 40 g
białko 0,5 g
sól 0 g

Łowicz
Sobre la marca:Łowicz Samo najlepsze
Nombre del producto regulado legalmente:Konfitura ekstra z truskawek o obniżonej zawartości cukrów. Pasteryzowana.
Conservación:Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Recetas:
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k. al. Stanów Zjednoczonych 61A 04-028 Warszawa
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    con frutos del bosque 240 g
    59,88zł/kg

    precio: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
    bajo en azúcar 240 szt.

    precio: 14,52 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Herbapol mermelada Herbapol con la Herbapol mermelada Herbapol con la
    cereza extra de bajo contenido en azúcar 240 g
    35,50zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Herbapol mermelada de fresa Herbapol mermelada de fresa
    Herbapol adicional con bajo contenido en azúcar 240 g
    35,50zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Herbapol mermelada de frambuesa Herbapol mermelada de frambuesa
    con Herbapol adicional bajo contenido en azúcar 240 g
    35,50zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Łowicz Łowicz Konfitura malinowa Łowicz Łowicz Konfitura malinowa
    240 g
    59,71zł/kg

    precio: 14,33 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-06-30
    Stovit Stovit con mermelada de Stovit Stovit con mermelada de
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
    330 g
    24,21zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    , piña 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
    azúcar 280 g
    25,86zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    de grosella negro 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
    bajo en azúcar 280 g
    27,96zł/kg

    precio: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
    500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5