Łowicz

Konfitura Łowicz to całe owoce lub duże kawałki owoców leśnych zanurzone w gęstym, owocowym syropie. Ma doskonały smak, kolor, aromat i jak wszystkie konfitury Łowicz jest produktem niskosłodzonym. ekstra zawartość owoców duże kawałki owoców

masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

59,71 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397756717

5900397756717

precio: 14,33 zł

14.33 PLN 2027-06-30 NewCondition

<p>owoce (60 %) (w tym owoce leśne (jeżyny (15 %), maliny (10 %), jagody (8% )), truskawki (24 %), poziomki (3 %)), cukier, woda, substancja żelująca – pektyny, substancje zagęszczające – guma guar, guma ksantanowa, regulator kwasowości – kwas cytrynowy.</p>


<p>Wartość odżywcza w 100 g produktu energia 698 kJ/ 165 kcal tłuszcz <0,5 g w tym kwasy nasycone <0,1 g węglowodany 39 g w tym cukry 39 g białko 0,6 g sól 0 g</p>


Konfitura Łowicz to całe owoce lub duże kawałki owoców leśnych zanurzone w gęstym, owocowym syropie. Ma doskonały smak, kolor, aromat i jak wszystkie konfitury Łowicz jest produktem niskosłodzonym. ekstra zawartość owoców duże kawałki owoców


Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
con frutos del bosque 240 g
59,88zł/kg

precio: 14,37 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-28
Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
bajo en azúcar 240 szt.

precio: 14,52 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 240 g
45,29zł/kg

precio: 10,87 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-30
Herbapol mermelada Herbapol con la Herbapol mermelada Herbapol con la
cereza extra de bajo contenido en azúcar 240 g
35,50zł/kg

precio: 8,52 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-03-30
Herbapol mermelada de fresa Herbapol mermelada de fresa
Herbapol adicional con bajo contenido en azúcar 240 g
35,50zł/kg

precio: 8,52 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Herbapol mermelada de frambuesa Herbapol mermelada de frambuesa
con Herbapol adicional bajo contenido en azúcar 240 g
35,50zł/kg

precio: 8,52 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-07-30
Stovit Stovit con mermelada de Stovit Stovit con mermelada de
fecha de caducidad
2027-09-30
Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
330 g
24,21zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-05-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
, piña 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-05-30
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 280 g
25,86zł/kg

precio: 7,24 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
de grosella negro 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
bajo en azúcar 280 g
27,96zł/kg

precio: 7,83 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5