la leche condensada azucarada 7,5 %

Gostyń
55
5la leche condensada azucarada 7,5 %
55
Ok.la leche condensada azucarada 7,5 %
48la leche condensada azucarada 7,5 %
la leche condensada azucarada 7,5 %la leche condensada azucarada 7,5 %
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-24

pojemność

cena za kilogram

17,90 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900691031046

5900691031046

precio: 3,58 zł

3.58 PLN 2027-02-24 NewCondition
mleko, stabilizatory (fosforany sodu i cytryniany sodu), Zawiera 17,5 % suchej masy beztłuszczowej mleka
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
wartość energetyczna 550 kJ / 131 kcal
tłuszcz 7,5 g
w tym
- kwasy tłuszczowe nasycone5,3 g
węglowodany 9,4 g
w tym
- cukry9,4 g
białko 6,6 g
sól 0,30 g

Mleko : Zawiera
SM Gostyń
Nombre del producto regulado legalmente:Mleko zagęszczone niesłodzone 7,5% tłuszczu. Sterylizowane.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +18°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Preparación y uso:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Polska
Dirección del productor:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Dirección de devolución:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • 2026-01-19 14:55:235
  • Marek , 2024-06-18 17:34:18Ok.



Gostyń Luz de leche condensada 4 Gostyń Luz de leche condensada 4
% de grasa 200 g
19,25zł/kg

precio: 3,85 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-22
Gostyń la leche condensada Gostyń la leche condensada
azucarada 7,5 % de grasa 350 g
14,26zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-01-19
Gostyń leche condensada 7,5 % de Gostyń leche condensada 7,5 % de
grasa 500 g
15,18zł/kg

precio: 7,59 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-03-14
Gostyń Luz de leche condensada 4 Gostyń Luz de leche condensada 4
% de grasa 500 g
15,24zł/kg

precio: 7,62 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-24
Gostyń la leche condensada con el Gostyń la leche condensada con el
4% de magnesio en grasa , la luz 500 g
15,62zł/kg

precio: 7,81 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-12-24
Gostyń endulzada naturales leche Gostyń endulzada naturales leche
condensada 150 ml
35,00zł/l

precio: 5,25 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2027-05-31
Gostyń endulzada cacao leche Gostyń endulzada cacao leche
condensada 150 ml
34,73zł/l

precio: 5,21 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad
2027-05-06
PRECIO REDUCIDO -10%
Gostyń endulzado dulce de leche Gostyń endulzado dulce de leche
condensada 150 ml
31,53zł/l

precio: 4,73 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-29
Gostyń la leche condensada en Gostyń la leche condensada en
lata 8 % de grasa 530 g
22,19zł/kg

precio: 11,76 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-03-18
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5