jalea con el sabor del limón

Cykoria
55
Ok.jalea con el sabor del limón
55
Produkt zgodny z zamówieniem.jalea con el sabor del limón
55
Produkt zgodny z zamówieniem.jalea con el sabor del limón
411jalea con el sabor del limón
jalea con el sabor del limónjalea con el sabor del limón
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

32,50 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288001254

5900288001254

precio: 1,30 zł

1.30 PLN 2028-01-30 NewCondition
skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, sól, suszony koncentrat soku cytrynowego 0,1 %, barwnik: kurkumina
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 g
Wartość energetyczna191 kJ/45 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kw. tł. nasycone0 g
Węglowodany12 g
w tym cukry5,9 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0,01 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
podawaj: z owocami, z sosami deserowymi, ze Śnieżką naszej produkcji
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Kisiel w proszku na 500 ml wody.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przyrządzania: 1. Z ½ litra zimnej wody odlać ½ szklanki i wsypać do niej zawartość torebki, dobrze wymieszać. 2. Resztę wody zagotować dodając 2 łyżki cukru (34 g). Wlać rozrobiony proszek i ciągle mieszając gotować jeszcze przez chwilę. 3. Gotowy kisiel wlać do salaterek, spożywać na zimno lub ciepło.
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:15:48Ok.
  • Grażyna , 2022-10-21 20:14:38Produkt zgodny z zamówieniem.
  • Grażyna , 2022-10-21 20:14:16Produkt zgodny z zamówieniem.



Cykoria jalea con el sabor de la Cykoria jalea con el sabor de la
frambuesa 40 g
31,25zł/kg

precio: 1,25 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria jalea con el sabor de la Cykoria jalea con el sabor de la
cereza 40 g
32,00zł/kg

precio: 1,28 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria jalea con el sabor del Cykoria jalea con el sabor del
melocotón 40 g
29,50zł/kg

precio: 1,18 zł

PLN
1
51
fecha de caducidad 2027-08-30
Cykoria jalea con el sabor del Cykoria jalea con el sabor del
arándano 40 g
31,25zł/kg

precio: 1,25 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Cykoria jalea con el sabor de la Cykoria jalea con el sabor de la
fresa 40 g
29,50zł/kg

precio: 1,18 zł

PLN
1
78
fecha de caducidad 2027-07-30
Dr. Oetker Dr. Oetker momento Dr. Oetker Dr. Oetker momento
dulce , jalea de fresa 30 g
55,00zł/kg

precio: 1,65 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker momento Dr. Oetker Dr. Oetker momento
dulce de la jalea de Apple 30 g
55,33zł/kg

precio: 1,66 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
cítrico 20 g
92,50zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
60 g
37,67zł/kg

precio: 2,26 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5