comestibles ácido cítrico

Cykoria
55
Ok.comestibles ácido cítrico
55
Jak zawsze wszystko jest polecam wszystkim.comestibles ácido cítrico
417comestibles ácido cítrico
comestibles ácido cítricocomestibles ácido cítrico
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-02-28

pojemność

cena za kilogram

92,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288000851

5900288000851

precio: 1,85 zł

comprar 40 szt. para 1.82 zł/szt
1.85 PLN 2029-02-28 NewCondition

kwas cytrynowy E330


Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Kwas cytrynowy spożywczy
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Zastosowanie: do żywności
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 17 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:54:01Ok.
  • 2022-08-30 16:46:55Jak zawsze wszystko jest polecam wszystkim.



Dr. Oetker Ácido cítrico Dr. Dr. Oetker Ácido cítrico Dr.
fecha de caducidad 2029-06-30
Delecta Delecta ácido cítrico Delecta Delecta ácido cítrico
20 g
58,50zł/kg

precio: 1,17 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2029-05-30
BIOVEGAN Biovegan Piel de limón BIOVEGAN Biovegan Piel de limón
deshidratada en polvo sin gluten BIO 9 g
693,33zł/kg

precio: 6,24 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-12-31
Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
60 g
37,67zł/kg

precio: 2,26 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Cykoria Tortas de la crema de la Cykoria Tortas de la crema de la
crema sabor 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-11-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5