gran budín dulce de sabor

Delecta
55
Polecam gran budín dulce de sabor
48gran budín dulce de sabor
Nasz budyń o aksamitnej konsystencji to porcja na 3/4 l mleka. Zdecyduj o jego słodkości dodając odpowiednią ilość cukru. Ten pyszny deser przygotuj dla siebie lub swoich bliskich, ot tak... prosto z serca.
gran budín dulce de saborgran budín dulce de sabor
masa netto

masa netto

64 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

28,75 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983000668

5900983000668

precio: 1,84 zł

1.84 PLN 2027-07-30 NewCondition
skrobia, barwnik: karmel, aromat
Wartości odżywcze (%)Bez dodatku cukru Na 100 g
Wartość energetyczna324 kJ / 80 kcal
Tłuszcz1,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,2 g
Węglowodany12 g
w tym cukry4,7 g
Białko3,3 g
Sól0 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
** Z mlekiem 2 % tłuszczu
ok. 845 g produktu po przyrządzeniu (6 porcji)

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Nasz budyń o aksamitnej konsystencji to porcja na 3/4 l mleka. Zdecyduj o jego słodkości dodając odpowiednią ilość cukru. Ten pyszny deser przygotuj dla siebie lub swoich bliskich, ot tak... prosto z serca.
Características:duży 6 porcji, bez dodatku cukru, aksamitny, bez grudek
marca:Delecta
Nombre del producto regulado legalmente:Budyń o smaku krówki w proszku.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - na tyle opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: Przygotuj: 0,75 l zimnego mleka (3 szklanki) i 3 łyżki cukru (ok. 45 g) 1. Rozmieszaj zawartość torebki w 1 szklance mleka. 2. Zagotuj pozostałe mleko z cukrem. Zestaw garnek z ognia i wlej rozmieszany proszek. Całość chwilę gotuj, ciągle mieszając. 3. Gotowy budyń wlej do salaterek. Dobre rady: Nie przypalisz budyniu, jeśli przed wlaniem mleka wypłuczesz zimną wodą dno garnka. Zamiast cukrem, deser możesz posłodzić miodem lub syropem klonowym. Wówczas budyń ugotuj na mniejszej ilości mleka (650 ml).
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:57:21Polecam



Delecta gran pudín y cremosa Delecta gran pudín y cremosa
64 g
29,06zł/kg

precio: 1,86 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-11-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
pudding pudding 45 g
35,33zł/kg

precio: 1,59 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
azúcar con el azúcar 60 g
38,67zł/kg

precio: 2,32 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-03-30
Amylon Pudín de vainilla Amylon Amylon Pudín de vainilla Amylon
BIO sin gluten 40 g
108,75zł/kg

precio: 4,35 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-12
Amylon Amylon BIO gluten pudín de Amylon Amylon BIO gluten pudín de
chocolate gratis 40 g
99,75zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-01-20
Cykoria budín de crema sabor Cykoria budín de crema sabor
40 g
32,50zł/kg

precio: 1,30 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2028-02-25
Cykoria pudín con sabor Cykoria pudín con sabor
chocoloate 40 g
32,50zł/kg

precio: 1,30 zł

PLN
1
34
fecha de caducidad 2028-01-31
Cykoria pudín con el sabor de Cykoria pudín con el sabor de
limón 40 g
32,50zł/kg

precio: 1,30 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-02-25
Delecta un gran pastel de hoja con Delecta un gran pastel de hoja con
sabor chocoloate 670 g
13,42zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-08-30
Delecta una gran Yogur torta de la Delecta una gran Yogur torta de la
hoja 640 g
13,89zł/kg

precio: 8,89 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-09-30
Delecta Kujawianka sustituto del Delecta Kujawianka sustituto del
café 500 g
12,76zł/kg

precio: 6,38 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-30
Delecta un gran pastel de hoja de Delecta un gran pastel de hoja de
levadura 600. g
15,57zł/kg

precio: 9,34 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Delecta Karpatka Crema Delecta Delecta Karpatka Crema Delecta
Original 250 g
19,56zł/kg

precio: 4,89 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-05-30
Delecta gran hoja de pan de Delecta gran hoja de pan de
jengibre 680 g
13,22zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-30
Delecta bola de nieve en polvo Delecta bola de nieve en polvo
postre original, 51 g
41,96zł/kg

precio: 2,14 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-06-30
Delecta magdalenas rellenas con Delecta magdalenas rellenas con
copos de chocolate 280 g
29,79zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5