Dr. Oetker Dr. Oetker pudding pudding

Dr. Oetker
59Dr. Oetker Dr. Oetker pudding pudding
Z pewnością pamiętasz z dzieciństwa wspaniały zapach ciepłego budyniu, który gotowała mama czy babcia. Budyń Dr. Oetkera to doskonały deser dla Twojej rodziny i świetny pomysł na smaczny podwieczorek dla dzieci. Pełny smak i aksamitna konsystencja zadowolą każdego smakosza. Budynie są także wspaniałym dodatkiem do ciast i deserów. Na ich bazie możesz przygotować lekkie torty, serniki, babeczki lub różnego rodzaju desery i naleśniki. Spróbuj wszystkie smaki! Co wyróżnia budynie Dr. Oetkera: - pełny smak - aksamitna konsystencja - idealny dodatek do ciast i deserów
Dr. Oetker Dr. Oetker pudding puddingDr. Oetker Dr. Oetker pudding pudding
masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

35,33 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437021256

5900437021256

precio: 1,59 zł

1.59 PLN 2027-03-30 NewCondition
skrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, 1,1% czekolada w proszku (kakao w proszku, cukier, dekstroza), aromat (zawiera LAKTOZĘ)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu (mleko 2% tł.) 100 g
Energia388 kJ
Energia92 kcal
Tłuszcz 1,9 g
w tym Kwasy Tłuszczowe Nasycone 1,1 g
Węglowodany 15 g
w tym Cukry 9,5 g
Białko 3,3 g
Sól 0,14 g
Przygotowany budyń można podzielić na 4 porcje.
1 porcja = około 143 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Z pewnością pamiętasz z dzieciństwa wspaniały zapach ciepłego budyniu, który gotowała mama czy babcia. Budyń Dr. Oetkera to doskonały deser dla Twojej rodziny i świetny pomysł na smaczny podwieczorek dla dzieci. Pełny smak i aksamitna konsystencja zadowolą każdego smakosza. Budynie są także wspaniałym dodatkiem do ciast i deserów. Na ich bazie możesz przygotować lekkie torty, serniki, babeczki lub różnego rodzaju desery i naleśniki. Spróbuj wszystkie smaki! Co wyróżnia budynie Dr. Oetkera: - pełny smak - aksamitna konsystencja - idealny dodatek do ciast i deserów
marca:Dr. Oetker
Nombre del producto regulado legalmente:Budyń w proszku.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Na 0,5 l mleka 1. Z 0,5 l zimnego mleka odlej ćwierć szklanki i rozmieszaj w nim zawartość torebki dodając 2 łyżki (ok. 30 g) cukru. 2. Pozostałe mleko zagotuj. Do gotującego się mleka wlej rozmieszany proszek z cukrem i ciągle mieszając, zagotuj. 3. Gotowy budyń wlej do salaterek. Budyń można spożywać na ciepło lub na zimno.
Recetas:
Tipo de embalaje:Saszetka
País de origen:Poland
Dirección del productor:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.




    Amylon Amylon BIO gluten pudín de Amylon Amylon BIO gluten pudín de
    chocolate gratis 40 g
    99,75zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-01-20
    Cykoria pudín con sabor Cykoria pudín con sabor
    chocoloate 40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    34
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
    azúcar con el azúcar 60 g
    38,67zł/kg

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Delecta gran pudín y cremosa Delecta gran pudín y cremosa
    64 g
    29,06zł/kg

    precio: 1,86 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Delecta gran budín dulce de sabor Delecta gran budín dulce de sabor
    64 g
    28,75zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Amylon Pudín de vainilla Amylon Amylon Pudín de vainilla Amylon
    BIO sin gluten 40 g
    108,75zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-03-12
    Cykoria budín de crema sabor Cykoria budín de crema sabor
    40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2028-02-25
    Cykoria pudín con el sabor de Cykoria pudín con el sabor de
    limón 40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2028-02-25
    Dr. Oetker Dr. Oetker ron sabor a Dr. Oetker Dr. Oetker ron sabor a
    las tortas 9 ml
    264,44zł/l

    precio: 2,38 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker de polvo Dr. Oetker Dr. Oetker de polvo
    para hornear 30 g
    33,00zł/kg

    precio: 0,99 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Dr. Oetker Ácido cítrico Dr. Dr. Oetker Ácido cítrico Dr.
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina
    comestible 20 g
    149,50zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    27
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Dr. Oetker Dr. Oetker momento Dr. Oetker Dr. Oetker momento
    dulce , jalea de fresa 30 g
    55,00zł/kg

    precio: 1,65 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2027-07-31
    Dr. Oetker Dr. Oetker momento Dr. Oetker Dr. Oetker momento
    dulce de la jalea de Apple 30 g
    55,33zł/kg

    precio: 1,66 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker jalea Dr. Oetker Dr. Oetker jalea
    momento dulce cereza 30 g
    55,00zł/kg

    precio: 1,65 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2027-07-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5