barra de helado

Pawełek
57barra de helado
Batonik z nadzieniem o smaku śmietankowym w mlecznej czekoladzie (z dodatkiem alkoholu)
barra de heladobarra de helado
masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-26

pojemność

cena za kilogram

73,78 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

59025603

precio: 3,32 zł

3.32 PLN 2027-05-26 NewCondition
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aromat), cukier, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), tłuszcz roślinny (palmowy), syrop glukozowy, alkohol etylowy (2,1 %), mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), substancja utrzymująca wilgoć (inwertaza), aromaty, emulgator (lecytyny sojowe), śmietanka w proszku (0,01 %), Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29 %, masa mleczna minimum 14 %
Wartości odżywcze (%)100 g
Energia1990 kJ
Energia475 kcal
Tłuszcz21 g
w tym kwasy nasycone11 g
Węglowodany64 g
w tym cukry61 g
Błonnik1,2 g
Białko4,1 g
Sól0,13 g
Produkt zawiera 1 porcję (45 g).
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Batonik z nadzieniem o smaku śmietankowym w mlecznej czekoladzie (z dodatkiem alkoholu)
Advertencia de seguridad:Produkt zawiera alkohol - nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. ZAWIERA ALKOHOL 2,1 %
marca:E. Wedel
Nombre del producto regulado legalmente:Batonik z nadzieniem (50 %) o smaku śmietankowym w mlecznej czekoladzie.
Conservación:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.




    Pawełek e wedel postre Advocat Pawełek e wedel postre Advocat
    45 g
    69,78zł/kg

    precio: 3,14 zł

    PLN
    1
    46
    fecha de caducidad 2027-05-09
    Góralki Oblea de leche Highlander Góralki Oblea de leche Highlander
    recubierta de cacao y rellena 45 g
    40,44zł/kg

    precio: 1,82 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-04-29
    Góralki Oblea de chocolate Góralki Oblea de chocolate
    Highlander con cobertura y relleno de cacao 45 g
    40,44zł/kg

    precio: 1,82 zł

    PLN
    1
    55
    fecha de caducidad 2027-06-20
    Góralki Oblea de coco Highlander Góralki Oblea de coco Highlander
    con cobertura de cacao con relleno 45 g
    44,22zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-05-04
    Sante Go On Vitamin Baton kokosowy Sante Go On Vitamin Baton kokosowy
    z 45 g
    77,11zł/kg

    precio: 3,47 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad
    2027-03-23
    Sante Sante Go On Baton Energy Sante Sante Go On Baton Energy
    45 g
    77,11zł/kg

    precio: 3,47 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2027-03-31
    Prince Polo Prince Polo Wafelek Prince Polo Prince Polo Wafelek
    Classic XXL 45 g
    57,56zł/kg

    precio: 2,59 zł

    PLN
    1
    37
    fecha de caducidad
    2027-02-16
    Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
    42 g
    75,24zł/kg

    precio: 3,16 zł

    PLN
    1
    57
    fecha de caducidad 2027-02-26
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5