Prince Polo

Prince Polo Wafelek Classic XXL - 45 g

Opis alternatywny

Opis od dostawcy - Prince Polo Wafelek Classic XXL - 45 g

Marka

Prince Polo

Marka standaryzowana

Marka - Prince Polo

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Kruchy wafelek z kremem kakaowym (49 %) oblany czekoladą (30 %).

masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

57,56 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622202314698

7622202314698

precio: 2,59 zł

comprar 35 szt. para 2.55 zł/szt
2.59 PLN 2027-02-16 NewCondition

cukier, mąka PSZENNA, olej palmowy, miazga kakaowa, skrobia PSZENNA, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1 %), tłuszcz kakaowy, tłuszcz MLECZNY, skrobia ziemniaczana, emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), olej rzepakowy, sól, substancje spulchniające (E 500, E 503), aromaty, odtłuszczone MLEKOw proszku. OPRÓCZ TŁUSZCZU KAKAOWEGO ZAWIERA TŁUSZCZE ROŚLINNE


Wartości odżywcze
 per 100g 45 g% 45 g
Wartość energetyczna 2211 kJ   995 kJ 12 %
  529 kcal   238kcal 12 %
Tłuszcz 29.00 g   13.00 g 19 %
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 16.00 g   7.00 g 35 %
Węglowodany 60.00 g   27.00 g 10 %
Cukry ogółem 37.00 g   17.00 g 19 %
Błonnik 3.60 g   1.60 g  
Białko 4.70 g   2.10 g 4 %
Równoważna zawartość soli 0.15 g   0.07 g 1 %

Prince Polo Wafelek Classic XXL - 45 g

Opis alternatywny

Opis od dostawcy - Prince Polo Wafelek Classic XXL - 45 g

Marka

Prince Polo

Marka standaryzowana

Marka - Prince Polo

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Kruchy wafelek z kremem kakaowym (49 %) oblany czekoladą (30 %).


Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
fecha de caducidad 2027-05-26
Pawełek e wedel postre Advocat Pawełek e wedel postre Advocat
45 g
69,78zł/kg

precio: 3,14 zł

PLN
1
46
fecha de caducidad 2027-05-09
Góralki Oblea de leche Highlander Góralki Oblea de leche Highlander
recubierta de cacao y rellena 45 g
40,44zł/kg

precio: 1,82 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-29
Góralki Oblea de chocolate Góralki Oblea de chocolate
Highlander con cobertura y relleno de cacao 45 g
40,44zł/kg

precio: 1,82 zł

PLN
1
55
fecha de caducidad 2027-06-20
Góralki Oblea de coco Highlander Góralki Oblea de coco Highlander
con cobertura de cacao con relleno 45 g
44,22zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-05-04
Sante Go On Vitamin Baton kokosowy Sante Go On Vitamin Baton kokosowy
z 45 g
77,11zł/kg

precio: 3,47 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad
2027-03-23
Sante Sante Go On Baton Energy Sante Sante Go On Baton Energy
45 g
77,11zł/kg

precio: 3,47 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2027-03-31
Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
42 g
75,24zł/kg

precio: 3,16 zł

PLN
1
57
fecha de caducidad 2027-02-26
Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
fecha de caducidad 2027-05-18
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5