barra de caramelo

Pawełek
55
5barra de caramelo
45barra de caramelo
Baton mleczny, który zachwyca swoim smakiem od 1987 roku? Pawełek, czyli Twoja chwila przyjemności z wedlowską czekoladą mleczną i nadzieniem toffi. Od ponad 30 lat Pawełek zapewnia unikalne doznania smakowe. Przez ten czas wiele osób zastanawiało się, skąd wzięła się nazwa tego mlecznego batona. Teraz czas odsłonić karty i rozwikłać tę słodką tajemnicę. Pawełka wymyśliły dwie doświadczone czekoladniczki, które w tym samym czasie urodziły synów i nadały im to samo imię - Paweł. Tak powstał kultowy Pawełek, którym rozkoszuje się kolejne pokolenie Polaków. Ten kultowy baton to pięć pysznych kostek z intensywnym, gęstym kremem toffi, który przyjemnie rozpływa się w ustach. Charakterystyczny smak wedlowskiej czekolady mlecznej pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany. Do najwyższej jakości kakao dodajemy mleko w większości od polskich dostawców. I to właśnie dzięki niemu wedlowska czekolada tak cudownie rozpływa się w ustach. Baton toffi zapewni Ci słodką chwilę przyjemności! Spróbuj, jak smakuje! • Pięć pysznych kostek czekolady mlecznej • Gęsty i intensywny w smaku krem toffi • Najwyższej jakości kakao z Ghany • Opakowanie 45 g Pawełek dostępny jest również w innych wariantach smakowych. Spróbuj także batonów: Pawełek Duo Kokos, Pawełek Duo Czekolada, Pawelek Śmietanka, Pawełek Advocat, Pawełek Caffe Latte.
barra de caramelobarra de caramelo
masa netto

masa netto

42 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-26

pojemność

cena za kilogram

75,24 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

59011194

precio: 3,16 zł

comprar 24 szt. para 3.11 zł/szt
3.16 PLN 2027-02-26 NewCondition
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aromat), cukier, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), syrop glukozowy, alkohol etylowy (2,3 %), tłuszcz roślinny (palmowy), mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), substancja utrzymująca wilgoć (inwertaza), aromaty, emulgator (lecytyny sojowe), Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29 %, masa mleczna minimum 14 %
Wartości odżywcze (%)100 g
Energia1929 kJ
Energia459 kcal
Tłuszcz17 g
w tym kwasy nasycone9,2 g
Węglowodany68 g
w tym cukry64 g
Błonnik1,2 g
Białko3,9 g
Sól0,13 g
Produkt zawiera 1 porcję (45 g).
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Baton mleczny, który zachwyca swoim smakiem od 1987 roku? Pawełek, czyli Twoja chwila przyjemności z wedlowską czekoladą mleczną i nadzieniem toffi. Od ponad 30 lat Pawełek zapewnia unikalne doznania smakowe. Przez ten czas wiele osób zastanawiało się, skąd wzięła się nazwa tego mlecznego batona. Teraz czas odsłonić karty i rozwikłać tę słodką tajemnicę. Pawełka wymyśliły dwie doświadczone czekoladniczki, które w tym samym czasie urodziły synów i nadały im to samo imię - Paweł. Tak powstał kultowy Pawełek, którym rozkoszuje się kolejne pokolenie Polaków. Ten kultowy baton to pięć pysznych kostek z intensywnym, gęstym kremem toffi, który przyjemnie rozpływa się w ustach. Charakterystyczny smak wedlowskiej czekolady mlecznej pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany. Do najwyższej jakości kakao dodajemy mleko w większości od polskich dostawców. I to właśnie dzięki niemu wedlowska czekolada tak cudownie rozpływa się w ustach. Baton toffi zapewni Ci słodką chwilę przyjemności! Spróbuj, jak smakuje! • Pięć pysznych kostek czekolady mlecznej • Gęsty i intensywny w smaku krem toffi • Najwyższej jakości kakao z Ghany • Opakowanie 45 g Pawełek dostępny jest również w innych wariantach smakowych. Spróbuj także batonów: Pawełek Duo Kokos, Pawełek Duo Czekolada, Pawelek Śmietanka, Pawełek Advocat, Pawełek Caffe Latte.
Advertencia de seguridad:Produkt zawiera alkohol - nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. ZAWIERA ALKOHOL 2,1 %
marca:E. Wedel
Nombre del producto regulado legalmente:Batonik z nadzieniem (50 %) o smaku toffi w mlecznej czekoladzie.
Conservación:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:11:175



Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
fecha de caducidad 2027-05-26
Grześki Divida la oblea de Grześki Divida la oblea de
chocolate sin 6 - Cocoa 26 g
47,69zł/kg

precio: 1,24 zł

PLN
1
37
fecha de caducidad 2027-01-31
Grześki oblea de chocolate Grześki oblea de chocolate
naturales 36 g
52,22zł/kg

precio: 1,88 zł

PLN
1
128
fecha de caducidad 2027-06-30
Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
fecha de caducidad 2027-05-18
Jutrzenka | Obleas maní familia Jutrzenka | Obleas maní familia
fecha de caducidad 2027-08-30
Jutrzenka | Obleas familia, crema Jutrzenka | Obleas familia, crema
180 g
23,72zł/kg

precio: 4,27 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-07-30
Jutrzenka | Barquillos de cacao Jutrzenka | Barquillos de cacao
familia 180 g
23,50zł/kg

precio: 4,23 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2027-07-30
Pawełek e wedel postre Advocat Pawełek e wedel postre Advocat
45 g
69,78zł/kg

precio: 3,14 zł

PLN
1
46
fecha de caducidad 2027-05-09
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5