Sante

Baton GO ON Energy z orzeszkami arachidowymi i karmelem, oblany mleczną czekoladą, to pyszny baton dla aktywnych, który wygrywa w przedbiegach ze zwykłymi batonikami. Wzbogacony w witaminy, magnez i guaranę, dostarcza ważnych składników odżywczych dla osób aktywnych fizycznie. Stworzony dla wszystkich, którzy kochają sport i… orzechową chwilę przyjemności z nutą karmelu. Baton GO ON Energy to szybka przekąska dla aktywnych, która melduje się na mecie z najlepszymi wynikami: wysoka zawartość aż 7 witamin: C, E, niacyny, tiaminy, kwasu pantotenowego, B6 i B12 źródło magnezu zawiera ekstrakt z guarany i kofeinę Potrzebujesz wsparcia w treningu? Niacyna, tiamina, witamina B5 (kwas pantotenowy), witamina B6, witamina B12 wspomagają metabolizm energetyczny*. Magnez i witamina C pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego*. Baton GO ON Energy z orzeszkami arachidowymi i karmelem ma skład i smak na medal! Baton GO ON Energy z orzeszkami arachidowymi i karmelem to zdrowa przekąska, po którą możesz sięgnąć w trakcie lub po treningu, i w każdej chwili aktywnie spędzanego dnia. GO ON – zawsze do przodu! Produkt zawiera kofeinę i dlatego nie jest zalecany dla dzieci i kobiet w ciąży. * Już jedna porcja 45 g (1 baton) spożywana w ramach prawidłowo zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomoże uzyskać ten efekt zdrowotny.

masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

77,11 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617047304

5900617047304

precio: 3,47 zł

3.47 PLN 2027-03-31 NewCondition

Baton z orzeszkami arachidowymi i karmelem. Wzbogacony guaraną, magnezem i witaminami. Oblany mleczną czekoladą. Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Zawartość kofeiny 50 mg/ 100 g. Składniki: Orzeszki arachidowe 25,5 %, czekolada mleczna 25% (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi), naturalny aromat waniliowy), syrop glukozowy, mąka: ryżowa, kukurydziana; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; maltodekstryna, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, karmel 2,4 % (skarmelizowany cukier), odtłuszczone mleko w proszku, sól morska, aromat naturalny, emulgator: lecytyny (z soi); substancje wzbogacające: magnez, witamina C, niacyna, witamina E, kwas pantotenowy (B5), witamina B6, Tiamina (B1), witamina B12; ekstrakt z guarany 0,5 % (maltodekstryna, ekstrakt z guarany, kofeina 0,05 %). Może zawierać gluten i inne orzechy. Zawartość kofeiny: 50 mg/100 g


Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 1954 kJ/467 kcal Tłuszcz 23 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,6 g Węglowodany 56 g w tym cukry 35 g Błonnik 2,8 g Białko 9,2 g Sól 0,48 g witamina E 14 mg(117 %)** witamina C 67 mg (84 %)** Tiamina (wit. B1) 1,1 mg (100 %)** Niacyna (wit. PP) 18 mg (113 %)** witamina B6 1,3 mg (93 %)** witamina B12 2,1 μg (84 %)** Kwas pantotenowy 5,0 mg (83 %)** Magnez 167 mg (45 %)** **Referencyjna Wartość Spożycia dla osób dorosłych -


Baton GO ON Energy z orzeszkami arachidowymi i karmelem, oblany mleczną czekoladą, to pyszny baton dla aktywnych, który wygrywa w przedbiegach ze zwykłymi batonikami. Wzbogacony w witaminy, magnez i guaranę, dostarcza ważnych składników odżywczych dla osób aktywnych fizycznie. Stworzony dla wszystkich, którzy kochają sport i… orzechową chwilę przyjemności z nutą karmelu. Baton GO ON Energy to szybka przekąska dla aktywnych, która melduje się na mecie z najlepszymi wynikami: wysoka zawartość aż 7 witamin: C, E, niacyny, tiaminy, kwasu pantotenowego, B6 i B12 źródło magnezu zawiera ekstrakt z guarany i kofeinę Potrzebujesz wsparcia w treningu? Niacyna, tiamina, witamina B5 (kwas pantotenowy), witamina B6, witamina B12 wspomagają metabolizm energetyczny*. Magnez i witamina C pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego*. Baton GO ON Energy z orzeszkami arachidowymi i karmelem ma skład i smak na medal! Baton GO ON Energy z orzeszkami arachidowymi i karmelem to zdrowa przekąska, po którą możesz sięgnąć w trakcie lub po treningu, i w każdej chwili aktywnie spędzanego dnia. GO ON – zawsze do przodu! Produkt zawiera kofeinę i dlatego nie jest zalecany dla dzieci i kobiet w ciąży. * Już jedna porcja 45 g (1 baton) spożywana w ramach prawidłowo zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomoże uzyskać ten efekt zdrowotny.


Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
fecha de caducidad 2027-05-26
Pawełek e wedel postre Advocat Pawełek e wedel postre Advocat
45 g
69,78zł/kg

precio: 3,14 zł

PLN
1
46
fecha de caducidad 2027-05-09
Góralki Oblea de leche Highlander Góralki Oblea de leche Highlander
recubierta de cacao y rellena 45 g
40,44zł/kg

precio: 1,82 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-29
Góralki Oblea de chocolate Góralki Oblea de chocolate
Highlander con cobertura y relleno de cacao 45 g
40,44zł/kg

precio: 1,82 zł

PLN
1
55
fecha de caducidad 2027-06-20
Góralki Oblea de coco Highlander Góralki Oblea de coco Highlander
con cobertura de cacao con relleno 45 g
44,22zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-05-04
Sante Go On Vitamin Baton kokosowy Sante Go On Vitamin Baton kokosowy
z 45 g
77,11zł/kg

precio: 3,47 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad
2027-03-23
Prince Polo Prince Polo Wafelek Prince Polo Prince Polo Wafelek
Classic XXL 45 g
57,56zł/kg

precio: 2,59 zł

PLN
1
37
fecha de caducidad
2027-02-16
Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
42 g
75,24zł/kg

precio: 3,16 zł

PLN
1
57
fecha de caducidad 2027-02-26
Sante Cereales muesli Tropical Sante Cereales muesli Tropical
fecha de caducidad 2027-07-17
Sante Sante cereales muesli Sante Sante cereales muesli
crujiente de chocolate con plátano 350 g
24,74zł/kg

precio: 8,66 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-07-07
Sante cereales de granola Sante cereales de granola
crujiente, 350 g de fruta 350 g
24,74zł/kg

precio: 8,66 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-07-09
Sante Fruto de cereales muesli Sante Fruto de cereales muesli
- Frutas 350 g
22,83zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-23
Sante salvado de avena Sante salvado de avena
150 g
22,07zł/kg

precio: 3,31 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-04-07
Sante wysokobłonnikowe salvado de Sante wysokobłonnikowe salvado de
avena 200 g
20,80zł/kg

precio: 4,16 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-06-29
Sante la caña de azúcar sin Sante la caña de azúcar sin
refinar demerara 500 g
12,62zł/kg

precio: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante caña de azúcar Demerara Sante caña de azúcar Demerara
pequeña sin refinar 500 g
12,72zł/kg

precio: 6,36 zł

PLN
1
14
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5