Queso cottage sin lactosa polaco Mlekovita

Mlekovita
52Queso cottage sin lactosa polaco Mlekovita
Queso cottage sin lactosa polaco MlekovitaQueso cottage sin lactosa polaco Mlekovita
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-09

pojemność

cena za kilogram

23,61 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512980966

5900512980966

precio: 4,25 zł

4.25 PLN 2026-10-09 NewCondition

Ziarno twarogowe, śmietanka, sól.


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna406 kJ/97 kcal
Tłuszcz 5,0 g
w tym kwasy nasycone3,0 g
Węglowodany 2,0 g
w tym cukry 2,0 g
Białko11 g
Sól0,70 g
* Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).
Zawartość laktozy < 0,1 g/ 100 g.
Opakowanie 180 g zawiera 2 sugerowane porcje produktu.

Laktoza : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Mlekovita
Nombre del producto regulado legalmente:Serek twarogowy ziarnisty ze śmietanką
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin.
Preparación y uso:Wymieszać przed spożyciem.
Tipo de embalaje:Opakowanie plastikowe
Dirección del productor:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Oddział w Lubawie
Dirección de devolución:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Piątnica Requesón Piatnica Piątnica Requesón Piatnica
    200 g
    21,95zł/kg

    precio: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2026-10-13
    Piątnica "Cheese País " con Piątnica "Cheese País " con
    cebollino 150 g
    24,93zł/kg

    precio: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-12
    PRECIO REDUCIDO -10%
    Piątnica Luz " Country Cheese " Piątnica Luz " Country Cheese "
    150 g
    22,13zł/kg

    precio: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2026-10-07
    Mlekovita Requesón polaco Mlekovita Requesón polaco
    Mlekovita Requesón granulado con crema 200 g
    21,30zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-09
    Łaciaty Pinto " Country Cheese " Łaciaty Pinto " Country Cheese "
    natural 200 g
    19,30zł/kg

    precio: 3,86 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-14
    Piątnica Piątnica Requesón sin Piątnica Piątnica Requesón sin
    lactosa 200 g
    24,95zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2026-10-13
    Kanka Queso cottage delicado Kanka Kanka Queso cottage delicado Kanka
    200 g
    18,25zł/kg

    precio: 3,65 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-14
    Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
    elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-02-10
    Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
    grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-01-18
    Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
    homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
    24,00zł/kg

    precio: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2026-10-19
    Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
    sabor a fresa 200 ml
    11,60zł/l

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-15
    Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
    sabor a vainilla. 200 ml
    11,65zł/l

    precio: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad
    2027-02-03
    Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
    sabor a chocolate 200 ml
    11,60zł/l

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-02-20
    Mlekovita Ensalada Mlekovita y Mlekovita Ensalada Mlekovita y
    sándwich de queso favita semigraso 16% de grasa 270 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-02
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5