Łowicz

Łowicz Dżem czarna i czerwona porzeczka 200 g

Marka

Łowicz

Cechy

6 kcal w porcji 20 g

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem z czarnych i czerwonych porzeczek. Pasteryzowany. Zawiera substancję słodzącą.

masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

47,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397757424

5900397757424

precio: 9,54 zł

9.54 PLN 2027-04-30 NewCondition

owoce (50 %) (w tym czarne porzeczki (35 %), czerwone porzeczki (15 %))
woda
substancja żelująca - pektyny
substancja słodząca - sukraloza
Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu.


Wartości odżywcze
 w 100 gw porcji 20 g
energia 120 kJ / 29 kcal 24 kJ / 6 kcal
tłuszcz < 0,5 g < 0,5 g
w tym kwasy nasycone < 0,1 g < 0,1 g
węglowodany 4,1g 0,8 g
w tym cukry 4,1g 0,8 g
białko 0,6 g < 0,5 g
sól 0,06 g < 0,01 g

Łowicz Dżem czarna i czerwona porzeczka 200 g

Marka

Łowicz

Cechy

6 kcal w porcji 20 g

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem z czarnych i czerwonych porzeczek. Pasteryzowany. Zawiera substancję słodzącą.


Runoland Runoland
BIO
200 g
56,60zł/kg

precio: 11,32 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-10-30
Runoland Runoland
fecha de caducidad
2027-10-30
Stovit Mermelada de grosella negra Stovit Mermelada de grosella negra
Stovit 200 g
31,40zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-30
Łowicz Łowicz Dżem truskawka Łowicz Łowicz Dżem truskawka
fecha de caducidad
2027-05-30
Łowicz Łowicz Dżem malina Łowicz Łowicz Dżem malina
fecha de caducidad
2027-07-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
, piña 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-05-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
con frutos del bosque 240 g
59,88zł/kg

precio: 14,37 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-28
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 280 g
25,86zł/kg

precio: 7,24 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
de grosella negro 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
bajo en azúcar 280 g
27,96zł/kg

precio: 7,83 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
bajo en azúcar 240 szt.

precio: 14,52 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 240 g
45,29zł/kg

precio: 10,87 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5