Luz de leche condensada 4 % de grasa

Gostyń
56Luz de leche condensada 4 % de grasa
Luz de leche condensada 4 % de grasaLuz de leche condensada 4 % de grasa
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-01

pojemność

cena za kilogram

16,00 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900691031138

5900691031138

precio: 8,00 zł

8.00 PLN 2027-02-01 NewCondition
Gostyń Luz de leche condensada 4 Gostyń Luz de leche condensada 4
% de grasa 500 g
15,24zł/kg

precio: 7,62 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-24
mleko, stabilizatory - fosforany sodu i cytryniany sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
wartość energetyczna 439 kJ / 104 kcal
tłuszcz 4,0 g
w tym
- kwasy tłuszczowe nasycone2,8 g
węglowodany 10 g
w tym
- cukry10 g
białko 7,1 g
sól 0,30 g
Light / lekkie zawiera ~ 45 % tłuszczu mniej niż mleko zagęszczone niesłodzone 7,5 %.

Mleko : Zawiera
częściowo odtłuszczone, lekkie 4% tłuszczu
marca:SM Gostyń
Nombre del producto regulado legalmente:Mleko zagęszczone niesłodzone częściowo odtłuszczone, light-lekkie, zawiera 4 % tłuszczu i 20 % suchej masy beztłuszczowej mleka. Sterylizowane.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +18°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Preparación y uso:Sposób użycia: przed otwarciem wstrząsnąć.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Polska
Dirección del productor:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1, 63-800 Gostyń
Dirección de devolución:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1, 63-800 Gostyń
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Gostyń leche condensada 7,5 % de Gostyń leche condensada 7,5 % de
    grasa 500 g
    15,18zł/kg

    precio: 7,59 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-14
    Gostyń la leche condensada con el Gostyń la leche condensada con el
    4% de magnesio en grasa , la luz 500 g
    15,62zł/kg

    precio: 7,81 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-12-24
    Gostyń la leche condensada Gostyń la leche condensada
    azucarada 7,5 % de grasa 350 g
    14,26zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-01-19
    Gostyń Luz de leche condensada 4 Gostyń Luz de leche condensada 4
    % de grasa 200 g
    19,25zł/kg

    precio: 3,85 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-22
    Gostyń la leche condensada Gostyń la leche condensada
    azucarada 7,5 % 200 g
    17,90zł/kg

    precio: 3,58 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-02-24
    Gostyń endulzada naturales leche Gostyń endulzada naturales leche
    condensada 150 ml
    35,00zł/l

    precio: 5,25 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2027-05-31
    Gostyń endulzada cacao leche Gostyń endulzada cacao leche
    condensada 150 ml
    34,73zł/l

    precio: 5,21 zł

    PLN
    1
    27
    fecha de caducidad
    2027-05-06
    PRECIO REDUCIDO -10%
    Gostyń endulzado dulce de leche Gostyń endulzado dulce de leche
    condensada 150 ml
    31,53zł/l

    precio: 4,73 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2026-10-29
    Gostyń la leche condensada en Gostyń la leche condensada en
    lata 8 % de grasa 530 g
    22,19zł/kg

    precio: 11,76 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-03-18
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5