Salsa mexicana Lowicz

Łowicz
Salsa mexicana LowiczSalsa mexicana Lowicz
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

16,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397735439

5900397735439

precio: 8,44 zł

comprar 6 szt. para 8.31 zł/szt
8.44 PLN 2028-01-30 NewCondition
woda, pomidory (22 %), koncentrat pomidorowy (11 %), cebula (8 %), cukier, papryka czerwona (6,5 %), papryka zielona (6,5 %), przecier jabłkowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, przyprawy w tym chilli (0,01 %), ekstrakty przypraw, zioła, ekstrakty warzyw, olej rzepakowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia272 kJ / 64 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany14 g
w tym cukry13 g
białko1,3 g
sól1,4 g

Seler : Może zawierać
pełen warzyw, bez konserwantów, Polska Marka
marca:Łowicz
Sobre la marca:Łowicz Samo najlepsze!
Nombre del producto regulado legalmente:Sos meksykański. Sos pomidorowo-warzywny z chilli. Pasteryzowany.
Conservación:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Recetas:Przepis na kurczaka po meksykańsku Potrzebujesz: sos meksykański Łowicz, ok. 400 g piersi kurczaka, 2 łyżki oleju, 3 tortille. 1. Mięso pokrój w kostkę. 2. Podsmaż na 2 łyżkach oleju. 3. Dodaj sos i podgrzewaj ok. 3 minuty. 4. Podawaj w tortilli.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31
Łowicz Łowicz salsa napolitana Łowicz Łowicz salsa napolitana
para el espagueti 500 g
17,18zł/kg

precio: 8,59 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-11-30
Łowicz Łowicz Salsa de setas con Łowicz Łowicz Salsa de setas con
boletus 500 g
17,28zł/kg

precio: 8,64 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-07-30
Łowicz Łowicz Salsa picante para Łowicz Łowicz Salsa picante para
espaguetis 500 g
16,82zł/kg

precio: 8,41 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-01-30
Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
fecha de caducidad 2028-01-06
Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
de tomate 500 g
17,56zł/kg

precio: 8,78 zł

PLN
1
66
fecha de caducidad 2029-02-10
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
con frutos del bosque 240 g
59,88zł/kg

precio: 14,37 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-28
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
, piña 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-05-30
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 280 g
25,86zł/kg

precio: 7,24 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
de grosella negro 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
bajo en azúcar 280 g
27,96zł/kg

precio: 7,83 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5