Łowicka Cream Cake 36% UHT

| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1417 kJ/344 kcal |
| Tłuszcz | 36 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Węglowodany | 3,0 g |
| w tym cukry | 3,0 g |
| Białko | 2,0 g |
| Sól | 0,08 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Mleko : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
precio: 11,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Postre_Mlekovita_Smietanka_Polska_UHT_36_de_grasa._UHT_36tl./99398.htmlprecio: 12,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Crema_de_Laciata_36/115401.htmlprecio: 8,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Laciata_crema_de_caf_UHT_12_grasa_UHT_12_tl./22933.htmlprecio: 10,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Lcrema_aciata_para_postres_UHT_30_grasa_UHT_30_tl./22936.htmlprecio: 9,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Laciata_crema_de_sopa_UHT_18_de_grasa_UHT_18_tl./26929.htmlprecio: 6,31 zł
PLN https://es.dodomku.pl/crema_Lowicka_12_de_grasa._UHT_UHT/65130.html2026-09-07
precio: 10,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mlekovita_Smietanka_Polska_UHT_30_de_grasa_UHT_30_tl./99381.htmlśmietanka*, stabilizator: karagen, emulgator: E471, Zawartość tłuszczu 18 %, *Wyprodukowano bez stosowania GMO
precio: 8,63 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mlekovita_Smietanka_Polska_UHT_18_de_grasa_18tl./99382.html






Carrito de compras