salsa alioli

Winiary
15
Bardzo mdły.salsa alioli
44salsa alioli
WINIARY Sos Czosnkowy to kremowy, aromatyczny sos o wyrazistym smaku i wyczuwalnymi kawałkami czosnku. Pasuje do pieczonych ziemniaków, grillowanych warzyw oraz mięs z rusztu. Sos czosnkowy w butelce może także stanowić bazę do przygotowania dipów ziołowych lub warzywnych z wyrazistą nutą. Sos Czosnkowy WINIARY to: • Gęsty i kremowy sos o wyrazistym smaku czosnku. • Doskonały dodatek do potraw z grilla, sałatek, kanapek i przekąsek. • Sos na bazie wysokiej jakości składników, bez konserwantów. • Produkt w szklanym opakowaniu 250 ml. Sos czosnkowy świetnie się sprawdzi także w daniach z jaj, wędlin, mięs i ryb na zimno!
salsa aliolisalsa alioli
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-04

pojemność

cena za kilogram

38,16 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900862213554

5900862213554

precio: 9,54 zł

comprar 6 szt. para 9.40 zł/szt
9.54 PLN 2027-03-04 NewCondition
olej rzepakowy, woda, warzywa (cebula, czosnek 2,2 %), ocet, cukier, żółtko jaja, sól, białka mleka, przyprawy (w tym gorczyca), liść pietruszki, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja zagęszczająca (guma guar), aromat, przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa EDTA)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 ml
Wartość energetyczna2516 kJ
Wartość energetyczna611 kcal
Tłuszcz65,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,9 g
Węglowodany4,8 g
w tym cukry3,5 g
Błonnik0,5 g
Białko1,2 g
Sól0,82 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 16 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
WINIARY Sos Czosnkowy to kremowy, aromatyczny sos o wyrazistym smaku i wyczuwalnymi kawałkami czosnku. Pasuje do pieczonych ziemniaków, grillowanych warzyw oraz mięs z rusztu. Sos czosnkowy w butelce może także stanowić bazę do przygotowania dipów ziołowych lub warzywnych z wyrazistą nutą. Sos Czosnkowy WINIARY to: • Gęsty i kremowy sos o wyrazistym smaku czosnku. • Doskonały dodatek do potraw z grilla, sałatek, kanapek i przekąsek. • Sos na bazie wysokiej jakości składników, bez konserwantów. • Produkt w szklanym opakowaniu 250 ml. Sos czosnkowy świetnie się sprawdzi także w daniach z jaj, wędlin, mięs i ryb na zimno!
marca:Winiary
Nombre del producto regulado legalmente:Sos czosnkowy.
Otra información:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservación:Przechowywać w miejscu suchym, zaciemnionym i chłodnym zalecana temperatura 4 ℃-20 ℃), a po otwarciu słoika w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2026-08-20 12:29:27Bardzo mdły.



Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
de dulce - amargo 500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
para asado brillante 25 g
184,80zł/kg

precio: 4,62 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-05-30
Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
fecha de caducidad 2027-04-23
Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
fecha de caducidad 2027-03-12
Amaizin Salsa Amaizin salsa suave Amaizin Salsa Amaizin salsa suave
sin gluten BIO 260 g
51,62zł/kg

precio: 13,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-12-31
Winiary salsas Winiary para cada Winiary salsas Winiary para cada
día salsa de barbacoa delicada 35 g 35 g
106,29zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-06-30
Roleski Filete Roleski y Salsa Roleski Filete Roleski y Salsa
para Hamburguesas 370 g
19,62zł/kg

precio: 7,26 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-05-28
Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
​​cubos ) vegetal 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-28
Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
polvo 30 g
122,33zł/kg

precio: 3,67 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa en polvo de tomate Winiary salsa en polvo de tomate
fecha de caducidad 2027-05-30
Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
210 g
16,38zł/kg

precio: 3,44 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
azúcar con el azúcar 60 g
38,67zł/kg

precio: 2,32 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-03-30
Winiary gelatina de limón Winiary gelatina de limón
71 g
39,30zł/kg

precio: 2,79 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-02-28
Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
fecha de caducidad 2027-01-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5