Jamar Mermelada suave con rosa silvestre

Jamar
52Jamar Mermelada suave con rosa silvestre
Marmolada różana Jamar to smak dzieciństwa! Wyjątkowy aromat dzikiej róży w połączeniu ze smakiem polskich owoców stanowi doskonałe uzupełnienie domowych wypieków. Nasza marmolada sprawdza się nie tylko jako nadzienie do pączków, rogalików i ciastek, jest też idealnym uzupełnieniem słodkiego śniadania.
Jamar Mermelada suave con rosa silvestreJamar Mermelada suave con rosa silvestre
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

15,82 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716206567

5906716206567

precio: 9,49 zł

9.49 PLN 2027-07-31 NewCondition
owoce mieszane (jabłka, aronie, dzika róża 3,6 %), cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat, Sporządzono z 100 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia1020 kJ / 240 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany57 g
- w tym cukry57 g
Błonnik2,1 g
Białko<0,5 g
Sól0 g

Marmolada różana Jamar to smak dzieciństwa! Wyjątkowy aromat dzikiej róży w połączeniu ze smakiem polskich owoców stanowi doskonałe uzupełnienie domowych wypieków. Nasza marmolada sprawdza się nie tylko jako nadzienie do pączków, rogalików i ciastek, jest też idealnym uzupełnieniem słodkiego śniadania.
Características:do ciast i wypieków, na pyszne śniadanie, do naleśników i gofrów, pyszne nadzienie do wypieków
marca:Jamar
Sobre la marca:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nombre del producto regulado legalmente:Marmolada miękka z owoców mieszanych o smaku dzikiej róży.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Tipo de embalaje:Kubek
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Jamar Mermelada multifrutas Jamar Jamar Mermelada multifrutas Jamar
    fecha de caducidad 2027-05-31
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    , piña 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
    azúcar 280 g
    25,86zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    de grosella negro 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
    bajo en azúcar 280 g
    27,96zł/kg

    precio: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
    ralladas Jamar 300 g
    14,43zł/kg

    precio: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
    de zanahorias y guisantes 470 g
    14,04zł/kg

    precio: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
    Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
    14,04zł/kg

    precio: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-01-31
    Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
    enlatados 400 g
    12,80zł/kg

    precio: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Jamar Jamar Vegetable Mix Jamar Jamar Vegetable Mix
    zanahoria guisantes 380 g
    14,92zł/kg

    precio: 5,67 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Jamar Guisantes enlatados Jamar Jamar Guisantes enlatados Jamar
    400 g
    9,40zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-07-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5