como vestirte, un frasco de dulce - amargo

Łowicz
32como vestirte, un frasco de dulce - amargo
como vestirte, un frasco de dulce - amargocomo vestirte, un frasco de dulce - amargo
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

17,16 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397016439

5900397016439

precio: 8,58 zł

comprar 6 szt. para 8.45 zł/szt
8.58 PLN 2028-01-30 NewCondition
woda, cukier, marchew, cebula (8,8 %), pomidory (8 %), koncentrat pomidorowy (5 %), papryka czerwona (4,4 %), papryka zielona (4,4 %), ananas (3,4 %), przecier jabłkowy, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, pędy bambusa (2 %), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, zioła, ekstrakty warzyw, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia320 kJ / 75 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany17 g
w tym cukry17 g
białko1,1 g
sól1,1 g

Seler : Może zawierać
pełen warzyw, bez konserwantów, Polska Marka
marca:Łowicz
Sobre la marca:Łowicz Samo najlepsze!
Nombre del producto regulado legalmente:Sos słodko-kwaśny. Sos warzywno-pomidorowy z kawałkami ananasa. Pasteryzowany.
Conservación:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Recetas:Przepis na kurczaka w sosie słodko-kwaśnym Potrzebujesz: sos słodko-kwaśny Łowicz, ok. 400 g piersi kurczaka, 2 łyżki oleju, 300 g makaronu sojowego. 1. Mięso pokrój w kostkę. 2. Podsmaż na 2 łyżkach oleju. 3. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 4. Podawaj z makaronem sojowym. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łowicz Łowicz Salsa agridulce Łowicz Łowicz Salsa agridulce
    con lima 500 g
    17,98zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Familijne Przysmaki Sos boloński Familijne Przysmaki Sos boloński
    500 g
    12,78zł/kg

    precio: 6,39 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-01-30
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa alioli Winiary salsa alioli
    fecha de caducidad 2027-03-04
    Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
    para asado brillante 25 g
    184,80zł/kg

    precio: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
    fecha de caducidad 2027-04-23
    Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
    fecha de caducidad 2027-03-12
    Amaizin Salsa Amaizin salsa suave Amaizin Salsa Amaizin salsa suave
    sin gluten BIO 260 g
    51,62zł/kg

    precio: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2029-12-31
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    con frutos del bosque 240 g
    59,88zł/kg

    precio: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    , piña 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
    azúcar 280 g
    25,86zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    de grosella negro 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
    bajo en azúcar 280 g
    27,96zł/kg

    precio: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5