Łowicz Salsa agridulce con lima

Łowicz
55
Ok.Łowicz Salsa agridulce con lima
42Łowicz Salsa agridulce con lima
Łowicz Salsa agridulce con limaŁowicz Salsa agridulce con lima
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

17,98 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397743878

5900397743878

precio: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-10-30 NewCondition
woda, cebula (8 %), koncentrat pomidorowy (7,5 %), cukier, ananas (5 %), marchew, brzoskwinia, zagęszczony sok pomarańczowy, seler naciowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, pędy bambusa (2 %), zagęszczony sok z limonki (0,01 %), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, zioła, ocet spirytusowy, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia270 kJ / 64 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany14 g
w tym cukry13 g
białko1,1 g
sól1,3 g

Seler : Zawiera
pełen warzyw, bez konserwantów, Polska Marka
marca:Łowicz
Sobre la marca:Łowicz Samo najlepsze!
Nombre del producto regulado legalmente:Sos warzywno-pomidorowy z limonką. Pasteryzowany.
Conservación:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Recetas:Przepis na schab w sosie słodko-kwaśnym z limonką Potrzebujesz: sos słodko-kwaśny z limonką Łowicz, ok. 400 g schabu, 2 łyżki oleju, ok. 3 torebki ryżu, 100 g kruszonych pistacji. 1. Schab pokrój w cienkie plastry, obtocz w kruszonych pistacjach. 2. Podsmaż na 2 łyżkach oleju. 3. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 4. Podawaj z ryżem. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2024-09-10 14:12:31Ok.



Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
de dulce - amargo 500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Familijne Przysmaki Sos boloński Familijne Przysmaki Sos boloński
500 g
12,78zł/kg

precio: 6,39 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-30
Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa alioli Winiary salsa alioli
fecha de caducidad 2027-03-04
Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
para asado brillante 25 g
184,80zł/kg

precio: 4,62 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-05-30
Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
fecha de caducidad 2027-04-23
Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
fecha de caducidad 2027-03-12
Amaizin Salsa Amaizin salsa suave Amaizin Salsa Amaizin salsa suave
sin gluten BIO 260 g
51,62zł/kg

precio: 13,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-12-31
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
con frutos del bosque 240 g
59,88zł/kg

precio: 14,37 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-28
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
, piña 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-05-30
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 280 g
25,86zł/kg

precio: 7,24 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
de grosella negro 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
bajo en azúcar 280 g
27,96zł/kg

precio: 7,83 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5