Dr. Oetker momento dulce Kissel dúo de frambuesa y arándano

Dr. Oetker
55
Super, polecamDr. Oetker momento dulce Kissel dúo de frambuesa y arándano
45Dr. Oetker momento dulce Kissel dúo de frambuesa y arándano
Owocowe Duety Słodka Chwila to dwa idealnie zgrane smaki soczystych owoców połączone w jednym kisielu. Połączenia smakowe zostały dobrane tak, aby zaskakiwać oraz dostarczać słodkiej chwili przyjemności w ciągu dnia. Sięgnij po Owocowe Duety dostępne w czterech smakach, a wyróżnia je: - połączenie dwóch owocowych smaków w jednym kisielu - duże kawałki owoców - zawartość witaminy C - lekka konsystencja - szybkość i łatwość przygotowania
Dr. Oetker momento dulce Kissel dúo de frambuesa y arándanoDr. Oetker momento dulce Kissel dúo de frambuesa y arándano
masa netto

masa netto

32 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

67,81 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437036182

5900437036182

precio: 2,17 zł

2.17 PLN 2027-05-30 NewCondition

cukier, skrobia ziemniaczana, 3,7% maliny suszone, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), 0,9% żurawina suszona, aromaty, barwnik (betanina), ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, sól, witamina C


Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu: 100 g
Energia252 kJ
Energia59 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym Kwasy Tłuszczowe Nasycone 0 g
Węglowodany 14 g
w tym Cukry 9,1 g
Białko 0,1 g
Sól 0,03 g
Witamina C 14,0 mg 18%**
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**Procent referencyjnego dziennego spożycia witaminy C.
Dzienna referencyjna wartość spożycia witaminy C wynosi 80 mg.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Owocowe Duety Słodka Chwila to dwa idealnie zgrane smaki soczystych owoców połączone w jednym kisielu. Połączenia smakowe zostały dobrane tak, aby zaskakiwać oraz dostarczać słodkiej chwili przyjemności w ciągu dnia. Sięgnij po Owocowe Duety dostępne w czterech smakach, a wyróżnia je: - połączenie dwóch owocowych smaków w jednym kisielu - duże kawałki owoców - zawartość witaminy C - lekka konsystencja - szybkość i łatwość przygotowania
marca:Dr. Oetker
Nombre del producto regulado legalmente:Kisiel w proszku z dodatkiem witaminy C.
Otra información:1 porcja (207 g) zawiera: energia 522 kJ 123 kcal 6%* Energia w 100 g 252 kJ / 59 kcal *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: 1. Do kubka wlej 175 ml wrzącej wody (ok. ½ kubka lub ¾ mniejszego kubka). 2. Zawartość torebki wsyp do kubka. 3. Mieszaj energicznie łyżeczką ok. 1 min. Kisiel jest gotowy od razu do spożycia.
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Barbara Adamska , 2021-03-03 09:02:17Super, polecam



Dr. Oetker jalea dulce momento con Dr. Oetker jalea dulce momento con
trozos de fruta caranberry gusto 32 g
69,06zł/kg

precio: 2,21 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2027-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker momento Dr. Oetker Dr. Oetker momento
dulce , jalea de fresa 30 g
55,00zł/kg

precio: 1,65 zł

PLN
1
26
fecha de caducidad 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker momento Dr. Oetker Dr. Oetker momento
dulce de la jalea de Apple 30 g
55,33zł/kg

precio: 1,66 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker jalea Dr. Oetker Dr. Oetker jalea
momento dulce cereza 30 g
55,00zł/kg

precio: 1,65 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker jalea de Dr. Oetker Dr. Oetker jalea de
fresa 38 g
40,26zł/kg

precio: 1,53 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker jalea de Dr. Oetker Dr. Oetker jalea de
cereza 38 g
40,26zł/kg

precio: 1,53 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker jalea de Dr. Oetker Dr. Oetker jalea de
frambuesa 38 g
40,26zł/kg

precio: 1,53 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker ron sabor a Dr. Oetker Dr. Oetker ron sabor a
las tortas 9 ml
264,44zł/l

precio: 2,38 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker de polvo Dr. Oetker Dr. Oetker de polvo
para hornear 30 g
33,00zł/kg

precio: 0,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-05-30
Dr. Oetker Ácido cítrico Dr. Dr. Oetker Ácido cítrico Dr.
fecha de caducidad 2029-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina
comestible 20 g
149,50zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2029-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker pastel de Dr. Oetker Dr. Oetker pastel de
queso sin hornear con un polvo jalea superando 195 g
35,85zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
pudding pudding 45 g
35,33zł/kg

precio: 1,59 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina
comestible 50 g
103,80zł/kg

precio: 5,19 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix
03:01 40 g
103,75zł/kg

precio: 4,15 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad
2028-11-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5