Crema de yogur Bakoma con frambuesas y granola

Bakoma
Crema de yogur Bakoma con frambuesas y granolaCrema de yogur Bakoma con frambuesas y granola
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-02

pojemność

cena za kilogram

36,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197023842

5900197023842

precio: 8,44 zł

8.44 PLN 2026-11-02 NewCondition
jogurt 65 % (mleko, śmietanka, mleko odtłuszczone zagęszczone, cukier, kultury bakterii jogurtowych), wsad malinowy 22 % (maliny 50 %, cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, substancja zagęszczająca: pektyny; koncentrat czarnej marchwi; regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalny aromat), musli typ Granola 13 %: płatki owsiane, syrop (cukier, woda, sól, miód), płatki pszenne, olej rzepakowy, chrupki pszenne (mąka pszenna, słodowana mąka pszenna, dekstroza, olej rzepakowy, ekstrakt słodowy jęczmienny), wiórki kokosowe
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po wymieszaniu jogurtu z płatkami w 100 g
Wartość energetyczna617 kJ / 147 kcal
Tłuszcz5,8 g
w tym kwasy nasycone3,8 g
Węglowodany20,3 g
w tym cukry13,4 g
Białko2,9 g
Sól0,13 g

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Zawiera
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera
nowa eko łyżeczka
marca:Bakoma
Nombre del producto regulado legalmente:Jogurt kremowy z malinami oraz musli typ granola (maliny 11 %).
Otra información:Masa netto (200 g e jogurt +30 g musli)
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Tipo de embalaje:Pot
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bakoma Crema de yogur Bakoma con Bakoma Crema de yogur Bakoma con
melocotones y granola 230 g
36,70zł/kg

precio: 8,44 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-30
Bakoma Crema de yogur Bakoma con Bakoma Crema de yogur Bakoma con
grosella negra y granola 230 g
36,70zł/kg

precio: 8,44 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-10-25
Bakoma Bakoma Yogur cremoso con Bakoma Bakoma Yogur cremoso con
guindas, guindas y granola 230 g
36,70zł/kg

precio: 8,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-24
Bakoma Bakoma Satino café Bakoma Bakoma Satino café
capuchino de bebida café con leche 230 ml
28,39zł/l

precio: 6,53 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-21
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
z 230 g
35,57zł/kg

precio: 8,18 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-11-03
Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
almendra 150 g
30,53zł/kg

precio: 4,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
yogur 150 g
30,47zł/kg

precio: 4,57 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Danone yogur fantasia con bolas de Danone yogur fantasia con bolas de
chocolate 100 g
42,60zł/kg

precio: 4,26 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-22
Bakoma 7 yogur de cereales con Bakoma 7 yogur de cereales con
ciruelas y cereales 140 g
29,71zł/kg

precio: 4,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-31
Bakoma 7 yogur de cereales con Bakoma 7 yogur de cereales con
fresas y cereales 140 g
29,71zł/kg

precio: 4,16 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-31
Bakoma 7 yogur de cereales con los Bakoma 7 yogur de cereales con los
melocotones y los granos de cereales 140 g
29,71zł/kg

precio: 4,16 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-31
Bakoma El yogur de cereza Bakoma Bakoma El yogur de cereza Bakoma
BIO 140 g
30,71zł/kg

precio: 4,30 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-30
Bakoma Bakoma BIO yogur de Bakoma Bakoma BIO yogur de
arándanos 140 g
30,71zł/kg

precio: 4,30 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-18
Bakoma Bakoma BIO albaricoque Bakoma Bakoma BIO albaricoque
Yogur 140 g
30,71zł/kg

precio: 4,30 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-18
Bakoma bayas yogur Bakoma BIO Bakoma bayas yogur Bakoma BIO
fecha de caducidad 2026-10-18
Bakoma Bakoma 7 cereales hombres Bakoma Bakoma 7 cereales hombres
calabaza y semillas de girasol yogur de arándanos - pomelo rojo con semillas de 300 g
25,67zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-25
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5