Pudin de achicoria con sabor a frambuesa

Cykoria
411Pudin de achicoria con sabor a frambuesa
Pudin de achicoria con sabor a frambuesaPudin de achicoria con sabor a frambuesa
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

32,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288000554

5900288000554

precio: 1,30 zł

1.30 PLN 2028-01-31 NewCondition
skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, aromat, suszony koncentrat soku malinowego 0,1 %, barwnik: kwas karminowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 g
Wartość energetyczna389 kJ/92 kcal
Tłuszcz1,7 g
w tym kw. tł. nasycone1,0 g
Węglowodany16 g
w tym cukry10 g
Błonnik0 g
Białko3,0 g
Sól0,10 g
Wartość odżywcza podana dla produktu przyrządzonego z ½ l mleka (2 % tłuszczu) i z 2 łyżkami cukru (34 g).
Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).

Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
podawaj: z owocami, z sosami deserowymi, z konfiturami, z syropami owocowymi
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Budyń w proszku na 500 ml mleka.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przyrządzania: 1. Z ½ litra zimnego mleka odlać ½ szklanki i wsypać do niej zawartość torebki, dobrze wymieszać. Resztę mleka zagotować dodając 2 łyżki cukru (34 g) i zestawić z ognia. 2. Wlać rozrobiony proszek i ciągle mieszając gotować jeszcze przez chwilę. 3. Gotowy budyń wlać do salaterek, spożywać na zimno lub ciepło.
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.




    Amylon Pudín de vainilla Amylon Amylon Pudín de vainilla Amylon
    BIO sin gluten 40 g
    108,75zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-03-12
    Amylon Amylon BIO gluten pudín de Amylon Amylon BIO gluten pudín de
    chocolate gratis 40 g
    99,75zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-01-20
    Cykoria budín de crema sabor Cykoria budín de crema sabor
    40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2028-02-25
    Cykoria pudín con sabor Cykoria pudín con sabor
    chocoloate 40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    34
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Cykoria pudín con el sabor de Cykoria pudín con el sabor de
    limón 40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2028-02-25
    Cykoria pudín con el sabor de la Cykoria pudín con el sabor de la
    vainilla 40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-02-25
    Cykoria pudín con el sabor de Cykoria pudín con el sabor de
    cereza 40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2027-10-31
    Amylon Pudín de crema de amilón Amylon Pudín de crema de amilón
    BIO sin gluten 40 g
    103,75zł/kg

    precio: 4,15 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
    cítrico 20 g
    92,50zł/kg

    precio: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
    60 g
    37,67zł/kg

    precio: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Cykoria chile Cykoria chile
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
    exprese 30 bolsas 120 g
    44,92zł/kg

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor de la fresa 100 g
    56,30zł/kg

    precio: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor del ron 100 g
    32,40zł/kg

    precio: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
    instantáneo de achicoria 190 g
    36,79zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5