Bakoma Men es una bebida proteica con sabor a chocolate.

Bakoma Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu. Zrównoważony i zróżnicowany sposób odżywiania stanowi element zdrowego stylu życia. Produkt zawiera 1824 mg BCAA w butelce 380 g.
Bakoma Men es una bebida proteica con sabor a chocolate.Bakoma Men es una bebida proteica con sabor a chocolate.
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-14

pojemność

cena za kilogram

21,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197025655

5900197025655

precio: 8,22 zł

8.22 PLN 2027-01-14 NewCondition
mleko odtłuszczone, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 2,0 %, skrobia kukurydziana, stabilizator: guma gellan, aromat, substancja słodząca: sukraloza
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna195 kJ / 46 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany5,2 g
w tym cukry**4,6 g
Białko5,3 g
Sól0,12 g
*RWS - Referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie 380 g stanowi jedną porcję.
**Zawiera naturalnie występujące cukry

Mleko : Zawiera
Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu. Zrównoważony i zróżnicowany sposób odżywiania stanowi element zdrowego stylu życia. Produkt zawiera 1824 mg BCAA w butelce 380 g.
Características:20 g białka, 0 % dodanego cukru - zawiera naturalnie występujące cukry, BCAA 1824 mg izoleucyna, leucyna, walina, 0 % tłuszczu
marca:Bakoma
Nombre del producto regulado legalmente:Napój proteinowy o smaku czekoladowym. Produkt UHT. Zawiera substancję słodzącą.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +8 ℃. Dopuszczalna ekspozycja poza warunkami chłodniczymi w sklepie w temperaturze <25 °C do 14 dni.
Preparación y uso:Wstrząśnij shake Przed otwarciem wstrząsnąć.
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bakoma frambuesa giro bebida de Bakoma frambuesa giro bebida de
yogur 380 g
16,50zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma fresa toque bebida de yogur Bakoma fresa toque bebida de yogur
380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma giro beber yogur , mango Bakoma giro beber yogur , mango
melocotón 400g 380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma yogur giro bebida de café Bakoma yogur giro bebida de café
380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma torcer fresa silvestre Bakoma torcer fresa silvestre
bebida de yogur 380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-17
Bakoma frutas del bosque bebida de Bakoma frutas del bosque bebida de
yogur giro 380 g
16,50zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-31
Bakoma Bebida proteica Bakoma Men Bakoma Bebida proteica Bakoma Men
con sabor a vainilla 380 g
21,66zł/kg

precio: 8,23 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-01-12
Bakoma Bebida proteica Bakoma Men Bakoma Bebida proteica Bakoma Men
con sabor a plátano 380 g
21,63zł/kg

precio: 8,22 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-12-30
Bakoma Bakoma
250 g
26,12zł/kg

precio: 6,53 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-18
Bakoma Bakoma
250 g
26,12zł/kg

precio: 6,53 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-21
Bakoma Bakoma Satino café Bakoma Bakoma Satino café
capuchino de bebida café con leche 230 ml
28,39zł/l

precio: 6,53 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-21
Bakoma Bakoma Men es una bebida Bakoma Bakoma Men es una bebida
proteica con sabor a fresa 380 g
21,66zł/kg

precio: 8,23 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-01-13
Bakoma Yogur para beber Bakoma, Bakoma Yogur para beber Bakoma,
tipo islandés, skyr, frambuesa, fresa 300 g
23,83zł/kg

precio: 7,15 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-30
Bakoma Bakoma Skyr bebiendo yogur, Bakoma Bakoma Skyr bebiendo yogur,
tipo islandés, arándanos 300 g
23,83zł/kg

precio: 7,15 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma Bakoma Skyr bebiendo yogur Bakoma Bakoma Skyr bebiendo yogur
tipo islandés, mango, maracuyá 300 g
23,83zł/kg

precio: 7,15 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-11-07
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5