Bio BIO Ania Galletas rectangulares

Bio Ania

Składniki:
mąka pszenna*, cukier trzcinowy*, tłuszcz kokosowy*, sól.


* składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-03 COBICO Sp.z o.o.

Bio BIO Ania Galletas rectangularesBio BIO Ania Galletas rectangulares
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

62,70 zł / kg

kraj

País de origen

UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903453005422

5903453005422

precio: 6,27 zł

6.27 PLN 2027-03-30 NewCondition
*bio mąka pszenna, *bio cukier trzcinowy, *bio tłuszcz kokosowy, sól, (*składniki ekologiczne)
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:1881 kJ/447 kcal
Tłuszcz12,3 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,7 g
Węglowodany 75,9 g
- w tym cukry 16,6 g
Białko 9,6 g
Sól 0,47 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Składniki:
mąka pszenna*, cukier trzcinowy*, tłuszcz kokosowy*, sól.


* składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-03 COBICO Sp.z o.o.


marca:Ania
Nombre del producto regulado legalmente:Bio herbatniki prostokątne
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i nasłonecznienia.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:UE
Dirección del productor:FPH Ania Grażyna Gregorczyk
Niepokalanej Panny Marii 103
31-589 Kraków
Dirección de devolución:FPH Ania Grażyna Gregorczyk
Niepokalanej Panny Marii 103
31-589 Kraków
tel./ +48 12 422 21 89
Bio Ania BIO redonda Bio Ania Bio Ania BIO redonda Bio Ania
Galletas 100 g
62,70zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-04-30
Ania Bio Ania mini selva BIO Ania Bio Ania mini selva BIO
galletas 100 g
49,90zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-08-30
Apetitki Aperitivos Galletas Petit Apetitki Aperitivos Galletas Petit
Beurre 100 g
23,80zł/kg

precio: 2,38 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2027-07-28
Roland Roland Twisty z ciasta Roland Roland Twisty z ciasta
francuskiego 100 g
87,00zł/kg

precio: 8,70 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2027-02-01
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate y nueces 135 g
44,37zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-28
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate 135 g
42,96zł/kg

precio: 5,80 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-03-27
San Łakotki postre torta con San Łakotki postre torta con
azúcar 168 g
33,21zł/kg

precio: 5,58 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-05-23
Bio Ania Muffins de la abuela con Bio Ania Muffins de la abuela con
cacao ecológico Bio Ania 200 g
81,95zł/kg

precio: 16,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-01
Bio Ania Grunchy ORKISZ . Bio Ania Grunchy ORKISZ .
180 g
59,89zł/kg

precio: 10,78 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-31
Bio Ania Bio Ania Barquillos Bio Ania Bio Ania Barquillos
caseros con salvado sin azúcares BIO añadidos 190 g
66,95zł/kg

precio: 12,72 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-03-01
Bio Ania Palitos de hojaldre Bio Bio Ania Palitos de hojaldre Bio
Ania sin azúcar BIO añadido 70 g
136,14zł/kg

precio: 9,53 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-05-30
Bio Ania Mini galletas de la selva Bio Ania Mini galletas de la selva
Bio Ania BIO 100 g
59,90zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-28
Bio Ania Barquillos caseros Bio Bio Ania Barquillos caseros Bio
Ania sin azúcares BIO añadidos 190 g
68,37zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-04-01
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5