BIO redonda Bio Ania Galletas

Bio Ania
51BIO redonda Bio Ania Galletas

Składniki:
mąka pszenna*, cukier trzcinowy*, tłuszcz kokosowy*, sól.


* składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-03 COBICO Sp.z o.o.

BIO redonda Bio Ania GalletasBIO redonda Bio Ania Galletas
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

62,70 zł / kg

kraj

País de origen

UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903453005415

5903453005415

precio: 6,27 zł

6.27 PLN 2027-04-30 NewCondition
*bio mąka pszenna, *bio cukier trzcinowy, *bio tłuszcz kokosowy, sól, (*składniki ekologiczne)
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:1881 kJ/447 kcal
Tłuszcz12,3 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,7 g
Węglowodany 75,9 g
- w tym cukry 16,6 g
Białko 9,6 g
Sól 0,47 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Składniki:
mąka pszenna*, cukier trzcinowy*, tłuszcz kokosowy*, sól.


* składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-03 COBICO Sp.z o.o.


marca:Ania
Nombre del producto regulado legalmente:Bio herbatniki okrągłe
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i nasłonecznienia.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:UE
Dirección del productor:FPH Ania Grażyna Gregorczyk
Niepokalanej Panny Marii 103
31-589 Kraków
Dirección de devolución:FPH Ania Grażyna Gregorczyk
Niepokalanej Panny Marii 103
31-589 Kraków
tel./ +48 12 422 21 89
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Ania Bio BIO Ania Galletas Bio Ania Bio BIO Ania Galletas
    rectangulares 100 g
    62,70zł/kg

    precio: 6,27 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-03-30
    Ania Bio Ania mini selva BIO Ania Bio Ania mini selva BIO
    galletas 100 g
    49,90zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Apetitki Aperitivos Galletas Petit Apetitki Aperitivos Galletas Petit
    Beurre 100 g
    23,80zł/kg

    precio: 2,38 zł

    PLN
    1
    36
    fecha de caducidad 2027-07-28
    Roland Roland Twisty z ciasta Roland Roland Twisty z ciasta
    francuskiego 100 g
    87,00zł/kg

    precio: 8,70 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-02-01
    Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
    chocolate y nueces 135 g
    44,37zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-04-28
    Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
    chocolate 135 g
    42,96zł/kg

    precio: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2027-03-27
    San Łakotki postre torta con San Łakotki postre torta con
    azúcar 168 g
    33,21zł/kg

    precio: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-05-23
    Bio Ania Muffins de la abuela con Bio Ania Muffins de la abuela con
    cacao ecológico Bio Ania 200 g
    81,95zł/kg

    precio: 16,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-11-01
    Bio Ania Grunchy ORKISZ . Bio Ania Grunchy ORKISZ .
    180 g
    59,89zł/kg

    precio: 10,78 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Bio Ania Bio Ania Barquillos Bio Ania Bio Ania Barquillos
    caseros con salvado sin azúcares BIO añadidos 190 g
    66,95zł/kg

    precio: 12,72 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-01
    Bio Ania Palitos de hojaldre Bio Bio Ania Palitos de hojaldre Bio
    Ania sin azúcar BIO añadido 70 g
    136,14zł/kg

    precio: 9,53 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Bio Ania Mini galletas de la selva Bio Ania Mini galletas de la selva
    Bio Ania BIO 100 g
    59,90zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-02-28
    Bio Ania Barquillos caseros Bio Bio Ania Barquillos caseros Bio
    Ania sin azúcares BIO añadidos 190 g
    68,37zł/kg

    precio: 12,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-04-01
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5