Pasta de nata Allos BIO sin gluten con tomates cherry y albahaca

Allos

Gęsta pasta o intensywnym smaku pomidorków cherry i bazylii.
Idealna do pieczywa.

Pasta de nata Allos BIO sin gluten con tomates cherry y albahacaPasta de nata Allos BIO sin gluten con tomates cherry y albahaca
BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-27

pojemność

cena za kilogram

83,79 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249150372

4016249150372

precio: 11,73 zł

11.73 PLN 2027-05-27 NewCondition

olej słonecznikowy*, sok z czerwonego buraka z koncentratu*, nasiona słonecznika*, woda, pomidory* (8 %), pomidory koktajlowe* (7 %), koncentrat pomidorowy* (6 %), sok cytrynowy z koncentratu*, cebula*, bazylia* (5 %), syrop z agawy*, sól morska, ocet owocowy*, skrobia z tapioki*, papryka w proszku*, białko z nasion słonecznika* w proszku, czosnek*, chili w proszku* (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 1279 kJ / 309 kcal
Tłuszcz - 28 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,0 g
Węglowodany - 11 g
w tym cukry - 6,4 g
Błonnik - 2,1 g
Białko - 3,6 g
Sól - 1,1 g


Gęsta pasta o intensywnym smaku pomidorków cherry i bazylii.
Idealna do pieczywa.


Allos Pasta de crema de mango y Allos Pasta de crema de mango y
curry sin gluten Allos BIO 140 g
71,36zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-06-11
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
i z papryką 140 g
83,79zł/kg

precio: 11,73 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-03-23
Allos Pasta de crema de arrabbiata Allos Pasta de crema de arrabbiata
sin gluten Allos BIO 140 g
79,71zł/kg

precio: 11,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-28
Bio Planet Bio Planet Pesto Verde Bio Planet Bio Planet Pesto Verde
fecha de caducidad 2029-01-01
Bio Planet Bio Planet Pesto rojo Bio Planet Bio Planet Pesto rojo
fecha de caducidad 2029-03-01
Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
remolacha roja 300 ml
24,67zł/l

precio: 7,40 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-10-30
Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

precio: 4,35 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2029-05-05
Rolnik puré con pepinos Rolnik puré con pepinos
encurtidos 315 g
14,57zł/kg

precio: 4,59 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-06-03
Allos Allos Halva de miel Allos Allos Halva de miel
ecológica 75 g
169,73zł/kg

precio: 12,73 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-11-28
Allos Pasta vegetal Allos con Allos Pasta vegetal Allos con
espinacas y piñones sin gluten BIO 135 g
90,30zł/kg

precio: 12,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-12
Allos Pasta vegetal Allos con tres Allos Pasta vegetal Allos con tres
tipos de pimientos sin gluten BIO 135 g
90,37zł/kg

precio: 12,20 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-28
Allos Allos Pasta de verduras con Allos Allos Pasta de verduras con
tomates cherry y rúcula, sin gluten, BIO 135 g
90,15zł/kg

precio: 12,17 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-05-28
Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
bezglutenowy BIO 200 g
88,90zł/kg

precio: 17,78 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-04
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5