Allos Halva de miel ecológica

Allos
55
bardzo smacznaAllos Halva de miel ecológica
54Allos Halva de miel ecológica

Opis:

Ekologiczna chałwa słodzona miodem. Chałwa jest tradycyjnym przysmakiem w takich krajach jak Grecja, czy Turcja. Wyrabiana jest z prażonego i przemielonego sezamu, który naturalnie bogaty jest w liczne mikroelementy oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Dodakowo chałwa Allos\'a słodzona jest naturalnym i ekologicznym miodem. To połączenie sprawia, iż chałwa miodowa jest wyjątkowym, delikatesowym słodkim przysmakiem. Doskonale komponuje się również jako dodatek do joguru czy mleka.

 

Skład:

mielony sezam* (60%), miód*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli EL-01-BIO.

 

Wartość odżywcza w 100g:

wartość energetyczna - 2252 kJ/540 kcal

białko - 15,3 g

węglowodany - 40,8 g

tłuszcz - 35,1 g

błonnik - 4,8 g

sód - lt;0,1 g

magnez - 240 mg

fosfor - 350 mg

żelazo - 6 mg

cynk - 4 mg

Allos Halva de miel ecológica  Allos Halva de miel ecológica
BIO
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-11-28

pojemność

cena za kilogram

169,73 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249003531

4016249003531

precio: 12,73 zł

12.73 PLN 2027-11-28 NewCondition

mielony sezam* (52%), miód* (48%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Opis:

Ekologiczna chałwa słodzona miodem. Chałwa jest tradycyjnym przysmakiem w takich krajach jak Grecja, czy Turcja. Wyrabiana jest z prażonego i przemielonego sezamu, który naturalnie bogaty jest w liczne mikroelementy oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Dodakowo chałwa Allos\'a słodzona jest naturalnym i ekologicznym miodem. To połączenie sprawia, iż chałwa miodowa jest wyjątkowym, delikatesowym słodkim przysmakiem. Doskonale komponuje się również jako dodatek do joguru czy mleka.

 

Skład:

mielony sezam* (60%), miód*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli EL-01-BIO.

 

Wartość odżywcza w 100g:

wartość energetyczna - 2252 kJ/540 kcal

białko - 15,3 g

węglowodany - 40,8 g

tłuszcz - 35,1 g

błonnik - 4,8 g

sód - lt;0,1 g

magnez - 240 mg

fosfor - 350 mg

żelazo - 6 mg

cynk - 4 mg


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2022-09-01 09:23:19bardzo smaczna



Wedel halva Royal Vainilla Wedel halva Royal Vainilla
50 g
64,40zł/kg

precio: 3,22 zł

PLN
1
41
fecha de caducidad 2027-02-06
Wedel Halva Royal con avellanas Wedel Halva Royal con avellanas
50 g
75,20zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-01-30
Unitop Halva de sésamo con Unitop Halva de sésamo con
chocolate 50 g
71,00zł/kg

precio: 3,55 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-03-03
Unitop Unitop Halva de sésamo con Unitop Unitop Halva de sésamo con
nueces y pasas 50 g
71,00zł/kg

precio: 3,55 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-06-17
Wedel halva golosinas reales Wedel halva golosinas reales
50 g
75,20zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-01-22
Unitop Waniliawa halva Sésamo Unitop Waniliawa halva Sésamo
50 g
59,80zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2027-07-08
Unitop Halva Sésamo lujo Unitop Halva Sésamo lujo
50 g
59,80zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
39
fecha de caducidad 2027-06-18
Allos Pasta de crema de mango y Allos Pasta de crema de mango y
curry sin gluten Allos BIO 140 g
71,36zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-06-11
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
i z papryką 140 g
83,79zł/kg

precio: 11,73 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-03-23
Allos Pasta de crema de arrabbiata Allos Pasta de crema de arrabbiata
sin gluten Allos BIO 140 g
79,71zł/kg

precio: 11,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-28
Allos Pasta de crema de aguacate Allos Pasta de crema de aguacate
sin gluten Allos BIO 140 g
83,79zł/kg

precio: 11,73 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-27
Allos Pasta de nata Allos BIO sin Allos Pasta de nata Allos BIO sin
gluten con tomates cherry y albahaca 140 g
83,79zł/kg

precio: 11,73 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-05-27
Allos Pasta vegetal Allos con Allos Pasta vegetal Allos con
espinacas y piñones sin gluten BIO 135 g
90,30zł/kg

precio: 12,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-12
Allos Pasta vegetal Allos con tres Allos Pasta vegetal Allos con tres
tipos de pimientos sin gluten BIO 135 g
90,37zł/kg

precio: 12,20 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-28
Allos Allos Pasta de verduras con Allos Allos Pasta de verduras con
tomates cherry y rúcula, sin gluten, BIO 135 g
90,15zł/kg

precio: 12,17 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-05-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5