Bio Planet Pesto Verde BIO

Bio Planet
52Bio Planet Pesto Verde BIO
Bio Planet Pesto Verde BIOBio Planet Pesto Verde BIO
BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-01-01

pojemność

cena za kilogram

89,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907738157981

5907738157981

precio: 12,46 zł

12.46 PLN 2029-01-01 NewCondition
Bazylia* (66 %), olej słonecznikowy* (14 %), oliwa z oliwek extra virgin* (14 %), orzechy nerkowca* (4 %), sól, sok z cytryny*, płatki ziemniaczane*, regulator kwasowości: kwas mlekowy. (*certyfikowany składnik ekologiczny).
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Allos Pasta de crema de mango y Allos Pasta de crema de mango y
    curry sin gluten Allos BIO 140 g
    71,36zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-06-11
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    i z papryką 140 g
    83,79zł/kg

    precio: 11,73 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-03-23
    Allos Pasta de crema de arrabbiata Allos Pasta de crema de arrabbiata
    sin gluten Allos BIO 140 g
    79,71zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-11-28
    Allos Pasta de nata Allos BIO sin Allos Pasta de nata Allos BIO sin
    gluten con tomates cherry y albahaca 140 g
    83,79zł/kg

    precio: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-05-27
    Bio Planet Bio Planet Pesto rojo Bio Planet Bio Planet Pesto rojo
    fecha de caducidad 2029-03-01
    Alce Nero Alce Nero Pesto con Alce Nero Alce Nero Pesto con
    calabacín BIO 130 g
    101,54zł/kg

    precio: 13,20 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-04-15
    Alce Nero pesto rojo de tomates Alce Nero pesto rojo de tomates
    orgánicos secos 130 g
    116,69zł/kg

    precio: 15,17 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-03-25
    Alce Nero Pesto Genovese bio Alce Nero Pesto Genovese bio
    fecha de caducidad 2028-03-26
    Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
    Secos 150 g
    89,73zł/kg

    precio: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
    BIO 100 g
    109,90zł/kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-05
    Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
    Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    precio: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
    Brasil BIO 150 g
    169,27zł/kg

    precio: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
    gluten Bio Planet BIO 200 g
    52,65zł/kg

    precio: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
    endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
    123,30zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
    sultanas sin gluten BIO 400 g
    45,00zł/kg

    precio: 18 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
    Basmati Integral 500 g
    23,78zł/kg

    precio: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-24
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5