Pasta de crema de mango y curry sin gluten Allos BIO

Allos
Pasta de crema de mango y curry sin gluten Allos BIOPasta de crema de mango y curry sin gluten Allos BIO
BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-11

pojemność

cena za kilogram

71,36 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249150358

4016249150358

precio: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-06-11 NewCondition
puree z mango* 25 %, olej rzepakowy*, sok z pomarańczy z koncentratu soku z pomarańczy*, nasiona słonecznika*, woda, sok z cytryny z koncentratu soku z cytryny*, syrop z agawy*, napój kokosowy* (miąższ z kokosa*, woda), curry w proszku 15 % (kolendra*, kurkuma*, koper włoski*, kozieradka*, kminek*, imbir*, cebula*, papryka*, czosnek, cynamon*, chili*), sól morska, ocet owocowy*, białko roślinne* (z nasion słonecznika*), skrobia z tapioki*, pieprz biały*, chili w proszku*, (*składniki ekologiczne)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia:1330 kJ/321 kcal
Tłuszcz:28 g
w tym kwasy nasycone:2,6 g
Węglowodany:13 g
w tym cukry:9,3 g
Błonnik:1,9 g
Białko:3,4 g
Sól:1,3 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Allos
Nombre del producto regulado legalmente:Pasta kremowa z mango i curry bezglutenowa bio. Produkt pasteryzowany.
Otra información:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-003 Certyfikacja: PL-EKO-07-07904
Conservación:Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección de devolución:Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7, 05-084 Leszno
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
i z papryką 140 g
83,79zł/kg

precio: 11,73 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-03-23
Allos Pasta de crema de arrabbiata Allos Pasta de crema de arrabbiata
sin gluten Allos BIO 140 g
79,71zł/kg

precio: 11,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-28
Allos Pasta de crema de aguacate Allos Pasta de crema de aguacate
sin gluten Allos BIO 140 g
83,79zł/kg

precio: 11,73 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-27
Bio Planet Bio Planet Pesto Verde Bio Planet Bio Planet Pesto Verde
fecha de caducidad 2029-01-01
Bio Planet Bio Planet Pesto rojo Bio Planet Bio Planet Pesto rojo
fecha de caducidad 2029-03-01
Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
remolacha roja 300 ml
24,67zł/l

precio: 7,40 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-10-30
Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

precio: 4,35 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2029-05-05
Rolnik puré con pepinos Rolnik puré con pepinos
encurtidos 315 g
14,57zł/kg

precio: 4,59 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-06-03
Allos Allos Halva de miel Allos Allos Halva de miel
ecológica 75 g
169,73zł/kg

precio: 12,73 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-11-28
Allos Pasta vegetal Allos con tres Allos Pasta vegetal Allos con tres
tipos de pimientos sin gluten BIO 135 g
90,37zł/kg

precio: 12,20 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-28
Allos Allos Pasta de verduras con Allos Allos Pasta de verduras con
tomates cherry y rúcula, sin gluten, BIO 135 g
90,15zł/kg

precio: 12,17 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-05-28
Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
bezglutenowy BIO 200 g
88,90zł/kg

precio: 17,78 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-04
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5