Bio Planet Pesto rojo BIO

Bio Planet
51Bio Planet Pesto rojo BIO

Idealne jako dodatek do dań z makaronem, sałatek, pizzy lub bruschetty.

Bio Planet Pesto rojo BIOBio Planet Pesto rojo BIO
BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-03-01

pojemność

cena za kilogram

89,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900368063

5903900368063

precio: 12,53 zł

12.53 PLN 2029-03-01 NewCondition

pomidory suszone* 42 %, olej słonecznikowy* 33 %, oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia* 13,5 %, bazylia*, ocet winny*, płatki ziemniaczane*, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1824 kJ/442 kcal
Tłuszcz - 42 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 5,8 g
Węglowodany - 12 g
w tym cukry - 6,8 g
Błonnik - 4,7 g
Białko - 2,4 g
Sól - 2,4 g


Idealne jako dodatek do dań z makaronem, sałatek, pizzy lub bruschetty.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Allos Pasta de crema de mango y Allos Pasta de crema de mango y
    curry sin gluten Allos BIO 140 g
    71,36zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-06-11
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    i z papryką 140 g
    83,79zł/kg

    precio: 11,73 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-03-23
    Allos Pasta de crema de arrabbiata Allos Pasta de crema de arrabbiata
    sin gluten Allos BIO 140 g
    79,71zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-11-28
    Allos Pasta de nata Allos BIO sin Allos Pasta de nata Allos BIO sin
    gluten con tomates cherry y albahaca 140 g
    83,79zł/kg

    precio: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-05-27
    Bio Planet Bio Planet Pesto Verde Bio Planet Bio Planet Pesto Verde
    fecha de caducidad 2029-01-01
    Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
    remolacha roja 300 ml
    24,67zł/l

    precio: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2029-05-05
    Rolnik puré con pepinos Rolnik puré con pepinos
    encurtidos 315 g
    14,57zł/kg

    precio: 4,59 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-06-03
    Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
    Secos 150 g
    89,73zł/kg

    precio: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
    BIO 100 g
    109,90zł/kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-05
    Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
    Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    precio: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
    Brasil BIO 150 g
    169,27zł/kg

    precio: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
    gluten Bio Planet BIO 200 g
    52,65zł/kg

    precio: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
    endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
    123,30zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
    sultanas sin gluten BIO 400 g
    45,00zł/kg

    precio: 18 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
    Basmati Integral 500 g
    23,78zł/kg

    precio: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-24
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5