Allos

Odkryj smak prawdziwego lata zamknięty w słoiczku. Nasz mus to dojrzałe, soczystego mango, które rozpieszcza zmysły swoją słodyczą i głębokim aromatem. Idealnie gładka, kremowa konsystencja sprawia, że jest to doskonały dodatek do porannej owsianki, naleśników, deserów jogurtowych czy egzotycznych koktajli.

BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-04

pojemność

cena za kilogram

88,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249074289

4016249074289

precio: 17,78 zł

17.78 PLN 2027-02-04 NewCondition

przecier z mango* (75 %), syrop z agawy* (21 %), substancja żelująca: pektyna, sok cytrynowy*, substancja wiążąca: cytryniany wapnia. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 523 kJ / 124 kcal
Tłuszcz: 0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,5 g
Węglowodany: 27,1 g
w tym cukry: 26,5 g
Błonnik: 2,0 g
Białko: 0,7 g
Sól: 0,06 g


Odkryj smak prawdziwego lata zamknięty w słoiczku. Nasz mus to dojrzałe, soczystego mango, które rozpieszcza zmysły swoją słodyczą i głębokim aromatem. Idealnie gładka, kremowa konsystencja sprawia, że jest to doskonały dodatek do porannej owsianki, naleśników, deserów jogurtowych czy egzotycznych koktajli.


Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
con frutos del bosque 240 g
59,88zł/kg

precio: 14,37 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-28
Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
bajo en azúcar 240 szt.

precio: 14,52 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 240 g
45,29zł/kg

precio: 10,87 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-30
Herbapol mermelada Herbapol con la Herbapol mermelada Herbapol con la
cereza extra de bajo contenido en azúcar 240 g
35,50zł/kg

precio: 8,52 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-03-30
Herbapol mermelada de fresa Herbapol mermelada de fresa
Herbapol adicional con bajo contenido en azúcar 240 g
35,50zł/kg

precio: 8,52 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Herbapol mermelada de frambuesa Herbapol mermelada de frambuesa
con Herbapol adicional bajo contenido en azúcar 240 g
35,50zł/kg

precio: 8,52 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-07-30
Stovit Stovit con mermelada de Stovit Stovit con mermelada de
fecha de caducidad
2027-09-30
Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
330 g
24,21zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-05-30
Allos Allos Halva de miel Allos Allos Halva de miel
ecológica 75 g
169,73zł/kg

precio: 12,73 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-11-28
Allos Pasta de crema de mango y Allos Pasta de crema de mango y
curry sin gluten Allos BIO 140 g
71,36zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-06-11
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
i z papryką 140 g
83,79zł/kg

precio: 11,73 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-03-23
Allos Pasta de crema de arrabbiata Allos Pasta de crema de arrabbiata
sin gluten Allos BIO 140 g
79,71zł/kg

precio: 11,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-28
Allos Pasta de nata Allos BIO sin Allos Pasta de nata Allos BIO sin
gluten con tomates cherry y albahaca 140 g
83,79zł/kg

precio: 11,73 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-05-27
Allos Pasta vegetal Allos con Allos Pasta vegetal Allos con
espinacas y piñones sin gluten BIO 135 g
90,30zł/kg

precio: 12,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-12
Allos Pasta vegetal Allos con tres Allos Pasta vegetal Allos con tres
tipos de pimientos sin gluten BIO 135 g
90,37zł/kg

precio: 12,20 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-28
Allos Allos Pasta de verduras con Allos Allos Pasta de verduras con
tomates cherry y rúcula, sin gluten, BIO 135 g
90,15zł/kg

precio: 12,17 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-05-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5