Pasta de crema de aguacate sin gluten Allos BIO

Allos
51Pasta de crema de aguacate sin gluten Allos BIO

Gęsta pasta o intensywnym smaku awokado.
Idealna do pieczywa.

Pasta de crema de aguacate sin gluten Allos BIOPasta de crema de aguacate sin gluten Allos BIO
BIO
masa netto

masa netto

140 g

pojemność

cena za kilogram

83,79 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249172350

4016249172350

precio: 11,73 zł

producto temporalmente no disponible
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
11.73 PLN NewCondition

awokado* (20 %), olej słonecznikowy*, woda, pomidory*, nasiona słonecznika*, sok cytrynowy z koncentratu*, cebula*, syrop z agawy*, sól, szpinak w proszku*, białko ze słonecznika w proszku*, skrobia z tapioki*, czosnek*, kurkuma*, pieprz*, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, kwas: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1237 kJ / 300 kcal
Tłuszcz - 28 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,6 g
Węglowodany - 7,6 g
w tym cukry - 5,1 g
Błonnik - 2,4 g
Białko - 3,1 g
Sól - 1,3 g


Gęsta pasta o intensywnym smaku awokado.
Idealna do pieczywa.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Allos Pasta de crema de mango y Allos Pasta de crema de mango y
    curry sin gluten Allos BIO 140 g
    71,36zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-06-11
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    i z papryką 140 g
    83,79zł/kg

    precio: 11,73 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-03-23
    Allos Pasta de crema de arrabbiata Allos Pasta de crema de arrabbiata
    sin gluten Allos BIO 140 g
    79,71zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-11-28
    Allos Pasta de nata Allos BIO sin Allos Pasta de nata Allos BIO sin
    gluten con tomates cherry y albahaca 140 g
    83,79zł/kg

    precio: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-05-27
    Bio Planet Bio Planet Pesto Verde Bio Planet Bio Planet Pesto Verde
    fecha de caducidad 2029-01-01
    Bio Planet Bio Planet Pesto rojo Bio Planet Bio Planet Pesto rojo
    fecha de caducidad 2029-03-01
    Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
    remolacha roja 300 ml
    24,67zł/l

    precio: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2029-05-05
    Allos Allos Halva de miel Allos Allos Halva de miel
    ecológica 75 g
    169,73zł/kg

    precio: 12,73 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Allos Pasta vegetal Allos con Allos Pasta vegetal Allos con
    espinacas y piñones sin gluten BIO 135 g
    90,30zł/kg

    precio: 12,19 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-07-12
    Allos Pasta vegetal Allos con tres Allos Pasta vegetal Allos con tres
    tipos de pimientos sin gluten BIO 135 g
    90,37zł/kg

    precio: 12,20 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-05-28
    Allos Allos Pasta de verduras con Allos Allos Pasta de verduras con
    tomates cherry y rúcula, sin gluten, BIO 135 g
    90,15zł/kg

    precio: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-05-28
    Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
    bezglutenowy BIO 200 g
    88,90zł/kg

    precio: 17,78 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-02-04
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5