Champagne cereza delicada

Wedel
513Champagne cereza delicada
Delicje Szampańskie to biszkopty z galaretką wiśniową, oblane pyszną, kruchą czekoladą. Sprężysty biszkopt skrywa owocowe wnętrze o smaku wiśni - lekko kwaskowate, pełne charakteru. Delikatna czekolada nadaje całości wyjątkowej głębi smaku. W opakowaniu 147 g znajduje się 10 ciastek, które możesz zjeść w dowolnym momencie lub podzielić się nimi przy wspólnym stole. Sprawdzą się w czasie popołudniowej przerwy, na tarasie, pikniku lub po prostu - kiedy masz ochotę na coś znajomego i przyjemnego. Delicje Szampańskie to znana marka biszkoptów z owocową galaretką oblanych czekoladą. Delicje Szampańskie to biszkopty z galaretką wiśniową, oblane pyszną, kruchą czekoladą. Sprężysty biszkopt skrywa owocowe wnętrze o smaku wiśni - lekko kwaskowate, pełne charakteru Delikatna czekolada nadaje całości wyjątkowej głębi smaku. W opakowaniu 147 g znajduje się 10 ciastek, które możesz zjeść w dowolnym momencie lub podzielić się nimi przy wspólnym stole. Sprawdzą się w czasie popołudniowej przerwy, na tarasie, pikniku lub po prostu - kiedy masz ochotę na coś znajomego i przyjemnego. Doskonałe do dzielenia się z innymi - wystarczy otworzyć i częstować.
Champagne cereza delicadaChampagne cereza delicada
masa netto

masa netto

147 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-25

pojemność

cena za kilogram

38,57 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747308469

5906747308469

precio: 5,67 zł

5.67 PLN 2027-02-25 NewCondition
Wedel Champagne cereza delicada Wedel Champagne cereza delicada
fecha de caducidad 2027-01-07
cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, zagęszczony sok wiśniowy 1,5 %, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, w zmiennych proporcjach), substancja żelująca (pektyny), regulatory kwasowości (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, cytryniany sodu), barwniki (E 120, karoteny), emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476, E 471), aromaty, sól, substancja spulchniająca (węglany amonu), odtłuszczone MLEKO w proszku. OPRÓCZ TŁUSZCZU KAKAOWEGO CZEKOLADA ZAWIERA TŁUSZCZE ROŚLINNE
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1525 kJ
361 kcal
Tłuszcz7.10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3.30 g
Węglowodany70.00 g
Cukry ogółem52.00 g
Błonnik1.40 g
Białko3.30 g
Równoważna zawartość soli0.24 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Delicje Szampańskie to biszkopty z galaretką wiśniową, oblane pyszną, kruchą czekoladą. Sprężysty biszkopt skrywa owocowe wnętrze o smaku wiśni - lekko kwaskowate, pełne charakteru. Delikatna czekolada nadaje całości wyjątkowej głębi smaku. W opakowaniu 147 g znajduje się 10 ciastek, które możesz zjeść w dowolnym momencie lub podzielić się nimi przy wspólnym stole. Sprawdzą się w czasie popołudniowej przerwy, na tarasie, pikniku lub po prostu - kiedy masz ochotę na coś znajomego i przyjemnego. Delicje Szampańskie to znana marka biszkoptów z owocową galaretką oblanych czekoladą. Delicje Szampańskie to biszkopty z galaretką wiśniową, oblane pyszną, kruchą czekoladą. Sprężysty biszkopt skrywa owocowe wnętrze o smaku wiśni - lekko kwaskowate, pełne charakteru Delikatna czekolada nadaje całości wyjątkowej głębi smaku. W opakowaniu 147 g znajduje się 10 ciastek, które możesz zjeść w dowolnym momencie lub podzielić się nimi przy wspólnym stole. Sprawdzą się w czasie popołudniowej przerwy, na tarasie, pikniku lub po prostu - kiedy masz ochotę na coś znajomego i przyjemnego. Doskonałe do dzielenia się z innymi - wystarczy otworzyć i częstować.
marca:Delicje
Nombre del producto regulado legalmente:Biszkopty z galaretką wiśniową (52 %) oblewane czekoladą (15 %).
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
País de origen:Polska
Dirección del productor:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Dirección de devolución:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 13 ocen.




    Wedel frambuesa champán delicado Wedel frambuesa champán delicado
    fecha de caducidad 2026-12-18
    Wedel Champagne albaricoque Wedel Champagne albaricoque
    delicado 147 g
    36,73zł/kg

    precio: 5,40 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2026-12-31
    Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
    chocolate y nueces 135 g
    44,37zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-04-28
    Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
    chocolate 135 g
    42,96zł/kg

    precio: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2027-03-27
    San Łakotki postre torta con San Łakotki postre torta con
    azúcar 168 g
    33,21zł/kg

    precio: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-05-23
    Cukry Nyskie Galletas Nyskie Cukry Nyskie Galletas Nyskie
    Azúcares FIT&FREE vainilla 120 g
    40,42zł/kg

    precio: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2026-12-18
    Jeżyki pasteles clásicos Jeżyki pasteles clásicos
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Wedel caramelo del chocolate Wedel caramelo del chocolate
    fecha de caducidad 2027-01-14
    Wedel halva Royal Vainilla Wedel halva Royal Vainilla
    50 g
    64,40zł/kg

    precio: 3,22 zł

    PLN
    1
    41
    fecha de caducidad 2027-02-06
    Wedel Halva Royal con avellanas Wedel Halva Royal con avellanas
    50 g
    75,20zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Wedel placer calentamiento 200g Wedel placer calentamiento 200g
    barril bomboniera 200 g
    139,95zł/kg

    precio: 27,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-02-06
    Wedel halva golosinas reales Wedel halva golosinas reales
    50 g
    75,20zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-01-22
    Wedel Chocolate con leche Wedel Wedel Chocolate con leche Wedel
    con relleno de frambuesa 100 g
    78,20zł/kg

    precio: 7,82 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-02-04
    Wedel e chocolate relleno con Wedel e chocolate relleno con
    leche de fresa 100 g
    78,40zł/kg

    precio: 7,84 zł

    PLN
    1
    38
    fecha de caducidad 2027-04-02
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5