Halva Royal con avellanas

Wedel
55
5Halva Royal con avellanas
410Halva Royal con avellanas
Halva Royal con avellanasHalva Royal con avellanas
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

75,20 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901588067049

5901588067049

precio: 3,76 zł

3.76 PLN 2027-01-30 NewCondition
miazga sezamowa (41 %), syrop glukozowy, orzeszki arachidowe (19 %) (kawałki i miazga), cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), sól, białko jaja w proszku, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Energia2247 kJ/540 kcal
Tłuszcz34 g
w tym kwasy nasycone5.5 g
Węglowodany40 g
w tym cukry24 g
Błonnik7,2 g
Białko16 g
Sól0,15 g
Produkt zawiera 1 porcję x 50 g.
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Jaja : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Zawiera
Soja : Może zawierać
E. Wedel
Sobre la marca:
Nombre del producto regulado legalmente:Chałwa sezamowa z orzeszkami arachidowymi.
Conservación:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data na boku opakowania.
Tipo de embalaje:Unspecified Pack
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • 2024-10-24 20:16:355



Wedel halva Royal Vainilla Wedel halva Royal Vainilla
50 g
64,40zł/kg

precio: 3,22 zł

PLN
1
41
fecha de caducidad 2027-02-06
Unitop Halva de sésamo con Unitop Halva de sésamo con
chocolate 50 g
71,00zł/kg

precio: 3,55 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-03-03
Unitop Unitop Halva de sésamo con Unitop Unitop Halva de sésamo con
nueces y pasas 50 g
71,00zł/kg

precio: 3,55 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-06-17
Wedel halva golosinas reales Wedel halva golosinas reales
50 g
75,20zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-01-22
Unitop Waniliawa halva Sésamo Unitop Waniliawa halva Sésamo
50 g
59,80zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2027-07-08
Unitop Halva Sésamo lujo Unitop Halva Sésamo lujo
50 g
59,80zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
39
fecha de caducidad 2027-06-18
Allos Allos Halva de miel Allos Allos Halva de miel
ecológica 75 g
169,73zł/kg

precio: 12,73 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-11-28
Wedel caramelo del chocolate Wedel caramelo del chocolate
fecha de caducidad 2027-01-14
Wedel placer calentamiento 200g Wedel placer calentamiento 200g
barril bomboniera 200 g
139,95zł/kg

precio: 27,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-02-06
Wedel frambuesa champán delicado Wedel frambuesa champán delicado
fecha de caducidad 2026-12-18
Wedel Champagne cereza delicada Wedel Champagne cereza delicada
fecha de caducidad 2027-01-07
Wedel Champagne albaricoque Wedel Champagne albaricoque
delicado 147 g
36,73zł/kg

precio: 5,40 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-12-31
Wedel Chocolate con leche Wedel Wedel Chocolate con leche Wedel
con relleno de frambuesa 100 g
78,20zł/kg

precio: 7,82 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-02-04
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5