10x10g crema de café

Łaciata
51310x10g crema de café
10x10g crema de café10x10g crema de café
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-17

pojemność

cena za kilogram

23,50 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820001858

5900820001858

precio: 2,35 zł

2.35 PLN 2027-02-17 NewCondition
Łaciata 10x10g crema de café Łaciata 10x10g crema de café
100 g
23,30zł/kg

precio: 2,33 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-04
Łaciata 10x10g crema de café Łaciata 10x10g crema de café
100 g
23,50zł/kg

precio: 2,35 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-02-17

śmietanka, stabilizator: karagen


Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu:
wartość energetyczna496 kJ/120 kcal
tłuszcz w tym10 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 6,0 g
węglowodany w tym4,5 g
- cukry 4,5 g
białko2,9 g
sól0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Łaciata
Nombre del producto regulado legalmente:Śmietanka UHT do kawy.
Otra información:10% tłuszczu
Conservación:Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż +25°C.
Tipo de embalaje:Zgrzewane
País de origen:Polska
Dirección del productor:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL\" w Grajewie
Oddział Zakład Produkcji Mleczarskiej w Grajewie
ul. Elewatorska 13
19-203 Grajewo
Dirección de devolución:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL\" w Grajewie
Oddział Zakład Produkcji Mleczarskiej w Grajewie
ul. Elewatorska 13
19-203 Grajewo
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 13 ocen.




    Piątnica Piątnica
    200 ml
    29,95zł/l

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-09
    Cremona blanqueador de café Cremona blanqueador de café
    clásico 200 g
    39,95zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    36
    fecha de caducidad 2028-06-30
    SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
    250 ml
    27,96zł/l

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2026-12-17
    Łaciata Łaciata crema de café Łaciata Łaciata crema de café
    UHT 12% grasa 500 ml
    15,98zł/l

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-12-21
    Łaciata Łcrema aciata para Łaciata Łcrema aciata para
    postres UHT 30% grasa 500 ml
    21,32zł/l

    precio: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-01-07
    Łaciata Łaciata crema de sopa Łaciata Łaciata crema de sopa
    UHT 18% de grasa 500 ml
    17,98zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2026-12-20
    Łaciata Łaciata UHT crema 12% Łaciata Łaciata UHT crema 12%
    grasa 250 ml
    16,96zł/l

    precio: 4,24 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2026-12-07
    Łaciata Łaciata UHT crema 30% Łaciata Łaciata UHT crema 30%
    grasa 250 ml
    22,92zł/l

    precio: 5,73 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-01-07
    Łaciata Łaciata UHT crema 18% Łaciata Łaciata UHT crema 18%
    grasa 250 ml
    19,04zł/l

    precio: 4,76 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2026-12-08
    Łaciata Crema de Laciata 36% Łaciata Crema de Laciata 36%
    500 ml
    23,98zł/l

    precio: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-11-25
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5