chucrut

Rolnik
47chucrut
chucrutchucrut
masa netto

masa netto

850 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-11

pojemność

cena za kilogram

8,53 zł / kg

ocena

ranking

4.1/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000212

5900919000212

precio: 7,25 zł

comprar 6 szt. para 7.14 zł/szt
7.25 PLN 2028-04-11 NewCondition
kapusta kiszona, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna77 kJ
Wartość energetyczna18 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany2,2 g
w tym cukry0,6 g
Białko0,9 g
Sól1,0 g

więcej niż tradycja, bez konserwantów, jak domowe, już gotowe
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Sałatka z krojonej kiszonej kapusty białej. Produkt pasteryzowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 900 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Rolnik Ensalada campesina con Rolnik Ensalada campesina con
    tomates verdes 850 g
    9,76zł/kg

    precio: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Rolnik Ensalada sueca campesina Rolnik Ensalada sueca campesina
    850 g
    9,64zł/kg

    precio: 8,19 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-06-10
    Provitus Red repollo frito Provitus Red repollo frito
    480 g
    15,60zł/kg

    precio: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Provitus Repollo frito de la Provitus Repollo frito de la
    abuela 480 g
    15,17zł/kg

    precio: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Bio Food Bio Food Chucrut con Bio Food Bio Food Chucrut con
    zanahorias BIO 700 g
    14,29zł/kg

    precio: 10 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-16
    Runoland escabeche bio cabage Runoland escabeche bio cabage
    680 g
    14,38zł/kg

    precio: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-05-01
    Provitus Provitus Col tierna con Provitus Provitus Col tierna con
    eneldo 480 g
    19,06zł/kg

    precio: 9,15 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Charsznickie Pola Natury Col col Charsznickie Pola Natury Col col
    fermentada natural sin conservantes Charsznicka 1 kg

    precio: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-11-30
    Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
    mazorca 314 ml
    37,71zł/l

    precio: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-11
    Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
    350 g
    14,26zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-20
    Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
    650 g
    14,52zł/kg

    precio: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-13
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Rolnik rábano picante rallado Rolnik rábano picante rallado
    fecha de caducidad 2026-11-10
    Rolnik acedera en escabeche Rolnik acedera en escabeche
    315 ml
    17,27zł/l

    precio: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Rolnik tomates secos en aceite Rolnik tomates secos en aceite
    280 g
    40,64zł/kg

    precio: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-26
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5